Vos keli lašai, įlašinti skalbiant, iš skalbinių pašalins pelėsių kvapą

Kartais atsitinka taip, kad drabužiai, nors ir išskalbti, vis tiek nekvepia ir jų nesinori vilkėti. Kaip pašalinti pelėsių kvapą iš drabužių? Yra greitas sprendimas!

Kodėl drabužiai skleidžia blogą kvapą?

· Netinkamai išvalytoje skalbimo mašinoje veisiasi bakterijos ir nešvarumai, kurie ir sukelia nemalonų kvapą. Švari skalbimo mašina – tai garantija, kad blogą kvapą skleidžiantys drabužiai bus gerai išskalbti.

· Nuo lietaus sušlapusius drabužius reikia iš karto išskalbti arba tinkamai išdžiovinti. Priešingu atveju bus sunku atsikratyti nemalonaus kvapo.

· Ilgą laiką nedėvėti drabužiai, laikomi giliai spintoje, gali pradėti skleisti nemalonų kvapą.

· Ant sportinės aprangos kaupiasi prakaitas ir drėgmė. Jei po treniruotės jų neplaunate ir laikote juos maišelyje, jie tikrai įgaus pelėsių kvapą.

Ką daryti, kai nuo skalbinių sklinda nemalonus kvapas?

Blogas kvapas išnyks tiesiog išlyginus drabužius. Tai galite padaryti lygintuvu (į vandenį galite įlašinti kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus) arba išlyginti juos garų lygintuvu. Lyginimas arba garinimas garais greitai atgaivina audinius ir išlygina visas raukšles.

Pušų aliejus skalbiniams

Vienas iš veiksmingesnių priemonių, padedančių atsikratyti pelėsių kvapo, yra pušų eterinis aliejus. Įlašinkite kelis lašus skalbiant. Aliejus atgaivins audinius ir padės atsikratyti pelėsių sporų. Be to, jis naudingas šalinant dėmes.

Kaip atsikratyti pelėsių kvapo – teisingas skalbinių laikymas

Kad drabužiai neįgautų pelėsių kvapo, tinkamai juos laikykite. Venkite drėgnų patalpų ir rūsių. Rinkitės sausas patalpas, kuriose visada yra gryno oro. Ir svarbiausia: vonios kambaryje nelaikykite rankšluosčių! Ten per daug drėgna ir ant rankšluosčių pradeda daugintis bakterijos.

Blogų kvapų šalinimas

Žinoma, kai kuriuos audinius (pvz., neapdirbtą džinsinį audinį) reikėtų skalbti kuo rečiau. Ką daryti, kai jie pradeda skleisti blogą kvapą? Įdėkite juos į šaldiklį! Tai galite drąsiai daryti su bet kokio tipo drabužiais. Žema temperatūra puikiai dezinfekuoja ir atgaivina drabužius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *