Vyrai nesąmoningai dievina tokias moteris

Santykiai yra sudėtingi. Kiekviena pora turi sunkiai dirbti su savimi ir stengtis, kad jų santykiai būtų geresni. Jei tai nepavyksta, santykiai baigiasi. Atsisveikindami žmonės elgiasi visiškai kitaip: kažkas pykstasi ir nustoja vienas su kitu kalbėtis amžinai, o kažkas išsaugo draugiškus santykius.

Tačiau, kad ir kaip išsiskirtumėte, kartais būna momentų, kada imate ilgėtis to, kas buvo. Dažnai vyrai gailisi, kad nekreipė dėmesio į savo santykius ir leido jiems žlugti. Yra tam tikras moterų tipas, su kuriuo išsiskyrę vyrai labai dažnai gailisi.

Tokios moterys yra ne tik geros merginos ir meilužės, bet ir tikros draugės. Jos gali leisti laiką kartu ir nepavargti, dalintis savo vyro pomėgiais ir nenuobodžiauti. Jos labai atviros ir geros. Žinoma, vyrai turi tos pačios lyties draugų, bet tai visiškai kas kita. Draugė suteikia emocinę paramą, kurios niekas kitas negali suteikti.

Todėl išsiskirdami vyrai patiria dvigubą stresą, nes viename asmenyje praranda ir mylimąją, ir draugą. Tokiuose santykiuose nėra vietos užgaidoms, juose kiekvienas turi pasirinkimo ir žodžio laisvę. Šie santykiai nėra sudėtingi.

Jei savo buvusiajam buvote geras draugas, būkite tikra, kad jis jūsų ilgisi, nors to ir neparodo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *