Vyrai, nusiteikę rimtiems santykiams

Kiekviena mergina svajoja apie rimtus santykius. Ji nori sutikti vyrą, su kuriuo bus įdomu leisti laisvalaikį, ir kuriuo visada būtų galima pasikliauti.

Gali atrodyti, kad  rasti tinkamą partnerį nėra taip sunku: tereikia susipažinti su vyrais, ir išsirinkti tą, kuris atitinka jos pačios lūkesčius.

Vis dėlto, viskas yra gerokai sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tikrai ne kiekvienas vyras yra nusiteikęs rimtiems santykiams. Santykių ekspertai išskyrė 7 vyrų, kurie yra nusiteikę rimtiems santykiams, tipus. Jie juos palygino su tam tikrais muzikos instrumentais. Suintrigavo? Netrukus tai aptarsime plačiau.

Kontrabosas

Tokie vyrai išsiskiria įžūlumu ir gebėjimu pasiekti savo tikslus. Jie moka gundyti ir užkariauti bet kurios moters širdį. Toks vyras nebus romantiškas: sužavėti jam patikusią moterį jis bandys kitais būdais.

Jei moteris norės užmegzti santykius su tokiu vyru, ji turėtų išsiugdyti humoro jausmą, būti paslaptinga, nepasiekiama, stengtis išsisukinėti atsakydama į jo užduodamus klausimus.

Smuikas

Šie vyrai išsiskiria aukštu intelektu. Su jais įdomu bendrauti, nes jie geba sudėtingus dalykus paaiškinti labai paprasta ir suprantama kalba.

Šis vyras taip pat pasižymi ištikimybe ir atsidavimu. Jei norite jį sužavėti, turite nuoširdžiai domėtis  jo pasiekimais profesinėje srityje, bei nuolatos kelti klausimus apie tas sritis, kuriose jis yra stiprus ir kompetentingas.

Tai leis vyrui pajusti, kad jo pasiekimai ir žinios yra pripažįstami ir vertinami.

Pianinas

Šie vyrai yra tikri romantikai. Kai kuriose srityse jie yra labai talentingi.

Mergina, norinti  patikti tokiam vyrui, turi būti paslaptinga, tačiau pasirengusi dalytis savo energija ir emocijomis. Moteris turi mokėti įkvėpti vyrą, būti jo mūza ir priimti jį tokį, koks jis yra.

Saksofonas

Jie yra tikri karjeristai. Toks vyras siekia tapti savo srities profesionalu. Jis yra labai protingas ir išradingas.

Toks vyras labai atsakingai žvelgia į savo partnerės paieškas. Jį sužavės tik tokia moteris, kuri pasižymi nestandartiniu mąstymu, yra paslaptinga ir mokanti stebinti.

Fortepijonas

Šio tipo vyrams yra svarbus abipusiškumas. Jiems yra svarbu, kad moterys būtų lygiavertės partnerės.

Šio tipo vyro išrinktoji turėtų mokėti derėtis, būti racionali, o priimdama sprendimus vadovautųsi logika.

Būgnai

Tokie vyrai tikrai nebus romantiški, tačiau jiems yra labai svarbi šeima, dėl kurios jie padarytų bet ką.

Tokio vyro išrinktoji turėtų būti ekonomiška ir sugebanti palaikyti tvarką namuose. Ji taip pat neturėtų bijoti imtis iniciatyvos. Jei moteris stokos šių savybių, santykiai gali tapti pernelyg monotoniški.

Gitara

Šio tipo vyrai nėra praktiški, tačiau santykiuose su jais tikrai nestinga romantikos. Iš šio tipo vyro visada galima tikėtis romantiškų staigmenų.

Jei moteris nori užmegzti santykius su tokiu vyru, ji turi būti rami ir susilaikanti nuo pretenzijų. Moteris taip pat turėtų būti pakankamai spontaniška, nes toks vyras gali dažnai keisti savo planus.

Jei moteris supras, ko ji nori, jai nebus sunku išsiaiškinti, koks vyras jai tinka. Renkantis vyrą niekada nereikėtų skubėti, nes tai padės išvengti neapgalvotų veiksmų, dėl kurių vėliau gali tekti gailėtis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *