Vyras – jūsų veidrodis. Kaip suprasti, ką būtent jis atspindi

Koks vienas bendras dalykas apjungia visus jūsų vyrus, draugus, darbdavius? Visus šiuos skirtingus žmones apjungiate jūs. Aplinkiniai žmonės – tai veidrodžiai. Jie atspindi jūsų požiūrį į save.

Viršininkas užvertė jus darbais – reiškia, jūs bijote prarasti šį darbą arba nesugebate pasakyti „Ne”‘

Jums atrodo, kad visi klientai trokšta gauti viską už dyką – greičiausiai, jūs savęs nevertinate, bijote pinigų ir atsakomybės.

O pats svarbiausias veidrodis – jūsų vyras. Tame tarpe ir buvęs. Kaip jis elgiasi su jumis, taip jūs elgiatės su pačia savimi.

Ir čia kalba eina visai ne apie žmogaus ketinimus kažką padaryti. Visa esmė – jūsų reakcijoje.

Viršininkas negali užversti jūsų darbais. Jis gali norėti tai padaryti. Tačiau veidrodžio dėsnis pradeda veikti tik tuo momentu, kai jūs su jo pasiūlymu SUTINKATE. Jūsų reakcija atskleidžia jumyse gyvenančias baimes, jūsų nuomonę apie save: „esu nepakankamai gera, privalau užsitarnauti, pinigai uždirbami sunkiu darbu, negalėsiu susirasti kito darbo…”

Arba, štai, jūs jau trečią kartą ištekėjote. Ir naujas vyras vėl tupi prie kompiuterio, žaidžia ten savo žaidimus. Jums susidarė įspūdis, kad visi šiuolaikiniai vyrai tokie. Tačiau tai klaida. Visus jūsų vyrus apjungia tarpusavyje tik vienas bendras dalykas – jūs pati.

Dar sykį: jūs nesate atsakinga už kito žmogaus elgesį. Tačiau jūs esate atsakinga už savo pačios reakciją į tą elgesį.

„Mano vyras manęs neatspindi. Esu veikli, užsiimu saviugda. O jis drybso ant sofos, jam nieko daugiau nereikia” – skundžiasi kokia nors dama.

O jis dar ir kaip ją atspindi. Jis pabėga nuo gyvenimo į kompiuterį, o jūs bėgate nuo gyvenimo panirdama į veiklą. Nusipirkote 10 bilietų į įvairius treningus, bet nė vieno taip ir neišklausėte iki galo. O dar vyras gali atspindėti jūsų NORĄ sustoti, sulėtinti tempą.

Dar variantas. Vyras atspindi jūsų polinkį gelbėti arba polinkį į priklausomybes.

Svarbu ne tai, kad jis drybso ant sofos ar žaidžia kompiuteriu. Esmė – jūsų reakcija, jūsų pergyvenimai arba susierzinimas.

Kas būtent jus erzina jo žaidimuose kompiuteriu? Tai, kad kompiuteris jam įdomesnis už jus? Ką šis faktas byloja būtent jums?

Galbūt tai užslėpta vienatvės baimė. Arba tai, kad jūs pati sau jau seniai neįdomi. Gyvenate vyru, vaikais, bet tik ne savimi.

Kad išsiaiškintume situaciją ir ją pakeistume, svarbu sąžiningai atsakyti sau į klausimą, kokią reakciją ta situacija jums sukelia. Apie kokias baimes, kokius troškimus ar nepatenkintus poreikius ta reakcija byloja.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *