Vyresnė ar jaunesnė – kokią partnerę renkasi vyrai pagal Zodiako ženklą?

Vyresnė moteris, manoma, kad yra labiau subrendusi ir patyrusi už jaunesnę. Šiais laikais jau nieko nestebina poros, kuriose vienas iš sutuoktinių yra daug vyresnis už kitą. Astrologai mano, kad tai priklauso nuo to, po kokiu zodiako ženklu žmogus yra gimęs. Šis horoskopas padės išsiaiškinti, kokios moterys traukia skirtingus zodiako ženklo atstovus.

1. Avinas

Avino ženklo atstovai yra aktyvūs ir kryptingi. Santykiuose jie vertina tiesmukiškumą ir sąžiningumą. Avinai yra impulsyvūs ir šiek tiek nuotaikingi, todėl patyrusios ir subalansuotos moterys juos labai žavi.

2. Jautis

Jaučio atstovai iš prigimties yra estetai: grožis jiems yra toks pat svarbus kaip ir patogumas. Jie dažnai renkasi stabilias ir elegantiškas vyresnio amžiaus moteris, tačiau bet kuri moteris gali būti ideali, jei dalinsis savo filosofija ir gyvenimo vertybėmis.

3. Dvyniai

Šmaikštūs Dvyniai tik atrodo paviršutiniškai. Jie myli protingas moteris, turinčias aukštą intelektą. Amžius jiems yra labiau tikėtina konvencija nei vienas iš atrankos kriterijų, svarbiausia, kad partnerė juos domintų.

4. Vėžys

Rūpestingiems ir šeimyniškiems Vėžiams tinka jautrios moterys, dažnai jaunesnės už juos pačius. Vėžiai labai mėgsta rūpintis savo partnere, tad jiems puikiai tinka moterys, kurioms reikia palaikymo.

5. Liūtai

Liūto ženklo atstovams nerūpi amžius, jei jų išrinktasis turi lyderio savybių, yra protingas ir perspektyvus, taip pat geba sukurti romantišką ir aistringą atmosferą. Tačiau jų partnerė visada turėtų prisižiūrėti, pasitikėti savimi ir atrodyti nuostabiai.

6. Mergelė

Mergelės ženklo atstovai labiau linkę rinktis bendraamžes ar šiek tiek jaunesnes moteris. Paprastai jų kompanionės yra malonios, paprastos ir išsilavinusios, o išvaizda Mergelių atstovams neturi didelės reikšmės. Santykiuose jie labiau vertina emocinį ryšį.

7. Svarstyklės

Svarstyklių atstovams reikia pusiausvyros: jie dažniausiai renkasi vyresnes partneres, kurioms nereikia trumpalaikių pažinčių. Svarstyklių išrinktosios turėtų lengvai ir maloniai bendrauti.

8. Skorpionas

Šio ženklo atstovai nekreipia dėmesio į amžių. Dažnai jie pasirenka moteris, turinčias fatališką išvaizdą ir tokius pačius principus, kaip ir jie patys.

9. Šaulys

Šaulys pasikliauja tik savo patirtimi. Jei santykiai su vyresnio amžiaus moterimis jiems bus patogesni, greičiausiai jie ieškos tokių partnerių. Tačiau įmanoma ir priešinga tendencija.

10. Ožiaragis

Ožiaragiai siekia tvirtų ir ilgalaikių santykių. Moterys juos traukia dėl sunkaus darbo ir sėkmės: kuo daugiau jos pasieks, tuo labiau žavėsis Ožiaragis.

11. Vandenis

Šio ženklo atstovai laikomi vienais išmintingiausių. Nepaisant noro tobulėti, jie jaučia poreikį dalintis savo patirtimi, todėl dažnai užmezga santykius su jaunesne partnere.

12. Žuvys

Žuvų atstovai ieško sielos draugių, kurios jiems galėtų suteikti ryšį su tikrove ir ramybe. Dažnai tai būna vyresnė moteris, tačiau kartais net ir jaunesnė gali jiems suteikti tai, ko Žuvų atstovai nori.

Tikrai meilei amžius yra tik skaičius. Jei tarp žmonių yra harmonija ir abipusis supratimas, negi svarbu, koks metų skirtumas tarp jų? Tiek vyresnė, tiek jaunesnė moteris puikiai tiks į poras, jei taip lemta. O ką jūs galvojate apie astrologų nuomonę šia tema?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *