Yra devyni žmonių tipai

Žmonės – Vėjai. Šiandien vienur, rytoj – kitur, nėra nieko pastovaus ir stabilaus, vienas pomėgis keičia kitą, niekur ilgiau neužsibūnant.

Žmonės – Gėlės. Su jais reikia būti labai atsargiais, globoti ir saugoti nuo įvairių negandų, kadangi jie labai jautrūs ir pažeidžiami. Tačiau šitame trapume yra ir žavesio bei patrauklumo – jie leidžia, kad jūs jais pasirūpintumėte ir pasijaustumėte stipriu žmogumi.

Žmonės – Bibliotekos. Iš jų visada galima kažko išmokti, atverti sau naujus žinių horizontus, ypač, jei sukaupsime kantrybės ir netingėsime skirti daugiau laiko.

Žmonės – Labirintai. Jie nenuspėjami, neprognozuojami, niekada nežinai, kas laukia už posūkio ir kur nuves tarpusavio santykiai. Tačiau kuo sudėtingesnė mįslė, tuo įdomesnis įminimo procesas.

Žmonės – Ramybės Oazės. Su jais lengva ir ramu, greta jų pasitraukia į antrą planą visos jūsų problemos, greta jų pavyksta atsipalaiduoti ir pailsėti, bent kelioms minutėms pamiršti, kad už lango – lietus ir dargana, o kriauklėje – neplauti indai.

Žmonės – Fejerverkai. Sprogstamas temperamentas, jie dovanoja aplinkiniams šventinę nuotaiką, padeda gyventi pilnu pajėgumu, sukuria karnavalo atmosferą, kol tam pakanka jėgų. Jauskis laimingas, juk laikas lekia taip greitai!

Žmonės – Granito uolos. Greta jų visada žinai, kad nieko blogo neatsitiks, kad jie visada tave apgins. Yra į ką atsiremti ir kuo pasikliauti sunkioje situacijoje.

Žmonės – Bedugnės. Žinai, kad viskas baigsis labai liūdnai, tačiau traukia, gundo, vilioja pažvelgti į gelmę, paliesti ranka, kas dar neištirta…

Žmonės – Briliantai. Apžiūrinėji jį ir kiekvieną kartą atrandi vis naujas žmogaus asmenybės briaunas: neigiamas ar teigiamas, koks skirtumas? Tiesiog žvelgi, tyrinėji ir jauti žaviesi.

nashaplanetaNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *