Yra penki meilės etapai: deja, daugelis porų išsiskiria trečiajame

Meilė yra graži, bet sudėtinga. Ir tai leidžia mums viską sužinoti apie kitą žmogų, mokantis apie save. Kelias į savęs atradimą ir tikrą meilę, ypač per ką nors kitą, yra su staigiais posūkiais, pakilimais ir nuosmukiais bei krištolo skaidrumo veidrodžiais.

Sakoma, kad meilė priverčia pasaulį suktis, ir taip yra iš tikrųjų. Mums norisi manyti, kad kai sutinki savo antrąją pusę, viskas tampa stebuklinga ir meilė ateina lengvai. Deja, tikra meilė niekada nebūna lengva.

Yra 5 meilės etapai, kuriuos, deja, gali praeiti ne visos poros…

Pirmas etapas: susižavėjimas

Kai potraukis abipusis, tai tampa labiausiai jaudinančiu meilės etapu. Tai etapas, kai kitas žmogus sugeria visą jūsų dėmesį. Jūs praleidžiate laiką galvodami apie jį. Hormonai siaučia, o bučiniai prilygsta fejerverkams. Šis laikotarpis kupinas linksmybių, aistros, žaismingumo ir spontaniškų nuotykių.

Antrasis etapas: poros sukūrimas

Praėjo keli mėnesiai, o jūs vis dar mėgaujatės pasimatymais, viešumoje vaikštote susikibę už rankų ir glamonėjatės kine. Jūsų seksualinis gyvenimas klesti. Jei dar nenusprendėte gyventi kartu, tikriausiai apie tai jau kalbate. Spontaniškumas pamažu blėsta, horizonte – kalbos apie ateitį.

Trečias etapas: veidrodinis

Tai yra etapas, kai, deja, daugelis porų išsiskiria. Tai galima pavadinti „skaidraus veidrodžio stadija“. Matote, pirmas ir antrasis etapai yra linksmi ir žaidimai, kol pasieksite trečią etapą. Staiga paaiškėja, kad tavo mylimasis – įkyrus, tingus, veidmainiškas žmogus. Stebitės, kodėl apskritai jį įsimylėjote.

Kaip ten bebūtų, kaukės nusimestos, staiga išryškėja visi trūkumai. Tuo ir ypatingas veidrodinis etapas: pradedate pastebėti tokius savo bruožus, apie kurių egzistavimą net nežinojote. Pradedate ginčytis dėl smulkmenų ir iš musės padarote dramblį. Galų gale jūs klausiate savęs: ar ne geriau man likti vienam?

Viso to esmė – išmokti įveikti sunkumus ir augti kartu su savo partneriu. Deja, daugelis porų šiame etape negali susitvarkyti su naujai atrandamais žmonėmis (tiek savo partneriu, tiek pačiu savimi) ir nusprendžia šioje vietoje padėti tašką.

Ketvirtasis etapas: netobulumo suvokimas

Jei įveikėte trečiąjį etapą, aš jus sveikinu! Ketvirtasis etapas – tai etapas, kai slepiate ginklus, griaunate sienas, pastatytas savigynai. Jūs suprantate, kad jūsų žmogus, kaip ir jūs, nėra tobulas.

Šis etapas leidžia jums abiem susitaikyti su tuo, kad niekas nėra tobulas. Kai tik pradėsite suprasti, kad kelias į meilę yra grįstas kompromisu, supratimu, atjauta ir, svarbiausia, priėmimu, tuomet viskas taps aiškiau ir lengviau.

Penktasis etapas: komandinis gyvenimas

Penktasis etapas ne mažiau įdomus nei pirmasis! Jei pasieksite šį etapą, jūsų mylimasis taps geriausiu jūsų draugu, meilužiu ir partneriu visam gyvenimui. Jūs pasiekėte gilaus supratimo lygį ir dabar, kad ir kokius iššūkius mestų gyvenimas, galite juos sudoroti su savo mažąja komanda.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.