Ženklai, kad moteris nemoka mylėti

Išsiskyrimas – ženklas, kad santykiai nutrūko, o meilė ėmė ir išblėso. Kyla klausimas, ar meilė apskritai egzistavo? Ar abu partneriai puoselėjo vienas kitam romantiškus jausmus?

Daugelis vyrų net neįtaria, kad jų moteris jau seniai nebejaučia meilės, o galbūt ji jau ieško vyruko pakaitalo. Išsiskyrimas – ženklas, kad santykiai nutrūko, o meilė ėmė ir išblėso.

Kaip suprasti, kad moteris niekada nemylėjo?

Darbas

Jei moteris nedaro ar nenori nieko padaryti dėl vyro, vadinasi, ji jo nemyli. Jei moteris vengia net primityviausių, banaliausių veiksmų, tai ženklas, kad ji nemano, jog privalo stengtis dėl savo išrinktojo, arba galvoja, kad neprivalo jo mylėti. Ir kalbama ne tik apie sudėtingus darbus.

Pavyzdžiui, jei moteris negali tiesiog imtis iniciatyvos, net parašyti jam „labas“, vadinasi, ji daugiau nesistengs nieko padaryti dėl vyro. Ji nesakys jam komplimentų, gailės pinigų vyro ar bendriems pomėgiams, nesirūpins juo ir neprisidės prie bendros buities.

Jei moteris elgėsi būtent taip, tai yra, ji niekada nieko nedarė ir nedėjo į santykius pastangų, arba ką nors prisiversdavo padaryti tik „per prievartą“, vadinasi, ji niekada jūsų nemylėjo. Juk tikrai mylinti moteris savo vyrui dovanoja globą, stengiasi dėl jo, nori dalytis savo jausmais, palaikyti ir padėti.

Nustojo mylėti, nemėgo, nusivylė

Jei moteris staiga, be jokios priežasties liaujasi mylėjusi, vadinasi, ji iš tiesų niekada ir nemylėjo. Tikra meilė nesibaigia staiga ir netikėtai, jos negali nuslopinti nereikšmingi įvykiai, kažkokie vyro poelgiai, išgalvotos nuoskaudos ar dar kas nors. Jei moteris nebemyli, kalta jos pasaulėžiūra.

Kai moteris sako, kad meilė paprasčiausiai išblėso, ir ji nieko dėl to negali padaryti, iš tikrųjų nusimeta atsakomybę už „piktą meilę“, kuri vyrą pirmiausia priverčia įsimylėti, o paskui staiga paima ir išgaruoja. Visgi, jei meilė tikra, neišgalvota, vadinasi, kiekvienais metais ji turėtų tik stiprėti, o ne išnykti.

Jei moteris vis užmezga naujus santykius, ar jau ne kartą buvo ištekėjusi, bet santykiai nutrūko, mat, anot jos, baigėsi meilė, tai yra rimtas signalas, kad ji nemoka mylėti ir nenori. O kai nesugebėjimas mylėti ir jausmų nebuvimas susipina su abejotinu gyvenimo būdu ir iškreiptomis pažiūromis, visi moters santykiai netrunka ilgai ir baigiasi vienodai – ji  praneša, kad meilė išblėso ir palieka vyrą.

Surado ką nors kitą

Kai vyras pamato, kad jo buvusioji iškart po išsiskyrimo užmezga santykius su nauju vyru, mano, kad ji tiesiog graži ir geidžiama, todėl labai greitai sutiko kitą žmogų ir jį pamilo. Tačiau jei moteris po mėnesio užmezga santykius su kuo nors kitu, tai yra ženklas, kad šis kitas jau seniai jai krito į akį.

Vargu ar būna kitaip, ypač kai moteris iškart po skyrybų apsigyvena su kitu vyru arba socialiniuose tinkluose pradeda skelbti laimingas bendras nuotraukas. Tokios moterys dažniausiai būna klastingos, veidmainiškos ir nejautrios. Jeigu moteris gali išduoti vieną kartą, vadinasi, gali tai padaryti dar dešimt kartų, bet nesvarbu, ar tai bus dešimtas, ar šimtas pirmas kartas – ji tiesiog nemoka mylėti ir niekada nieko nepamils. Jei moteris tikrai myli vyrą, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių santykiai nutrūksta, ji atsigauna ne anksčiau kaip po trijų mėnesių. Ir jei ji iškart, po skyrybų, šoka į lovą su kitu, vadinasi, nėra nė kalbos apie meilę ir atsidavimą, kalbama veikiau apie vertybių trūkumą bei sąžinės stoką.

Tokia moteris įsiveržia į vyro gyvenimą tarsi viesulas ir jį sugriauna, mat nesugeba nieko duoti, o tik imti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *