Ženklai, kad sutikote jums skirtą žmogų

Ar galima nustatyti, kad sutiktas žmogus yra jums skirtas asmuo? Santykių ekspertai teigia, kad tą įvertinti gali padėti 8 ženklai:

1. Jūs juo pasitikite

laiko… Jei kalbantis su šiuo žmogumi, jums vis atrodo, kad dar ne viską pasakėte, didelė tikimybė, kad jis yra būtent jums skirtas asmuo, – ypatingai tada, jei atrodo, kad jūs esate pažįstami visą gyvenimą.

2. Tyla niekuomet nebūna nejauki

Tyla kartais tikrai verčia jaustis nepatogiai, tačiau tik ne tada, jei esate su jums skirtu asmeniu. Vien tik buvimas kartu turėtų suteikti pilnatvę, ir visai nesvarbu, ar tyla yra užpildoma žodžiais, ar ne.

3. Šis žmogus jums yra artimas tarsi šeimos narys

Jei jus siejantis ryšys yra toks pat stiprus, kaip ir su jūsų šeimos nariais, galite net neabejoti, kad jūsų santykiai yra tikrai ypatingi.

4. Kartu planuojate ateitį

Su sau skirtu žmogumi visuomet norisi planuoti ateitį. Jūs žinote, kad ateityje jums lemta praleisti daug laiko kartu, nes galvojate apie tuos pačius dalykus.

5. Jūs įžvelgiate vienas kito gerąsias savybes

Nepriklausomai nuo aplinkybių, jums skirtas asmuo jumyse visada įžvelgs  gerąsias savybes. Net ir jums suklydus, jis tikrai priims jūsų atsiprašymą.

6. Jūs visada turite laiko susitikimams

Kad ir kokia būtų įtempta dienotvarkė, jūs visada rasite vienas kitam laiko.

7. Tai bus pirmas žmogus, į kurį prireikus kreipsitės pagalbos

Net ir pačiomis sunkiausiomis gyvenimo aplinkybėmis jums skirtas asmuo niekada neatsisakys pagelbėti, todėl tai bus pats pirmas asmuo, į kurį kreipsitės ištikus bėdai.

8. Jis jums primena, kad gyvenimas yra gražus

Jei turite žmogų, į kurį visada galite atsiremti, net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose galite įžvelgti šviesiąją pusę. Kai mylite ir esate mylimi, pasaulis visada atrodo gražesnis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.