Ženklai, kuriais Visata įspėja, kad jūsų santykiai yra toksiški

Jei apsimetinėsite, kad viskas yra gerai, niekas tikrai nepasikeis. Turite rasti savo tikrąją laimę ir atsisveikinti su toksišku žmogumi.

Apie tai, kad jūsų santykiai yra toksiški, Visata įspėja įvairiais ženklais, kurių tikrai nereikėtų ignoruoti.

1. Apie tai įspėja jūsų draugai.

Kartais tikrai verta įsiklausyti į tai, ką sako jūsų artimiausi žmonės. Jei jūsų draugai sako, kad jūsų santykiai yra toksiški, tikriausiai jie yra teisūs.

2. Po kiekvieno susitikimo nutinka kas nors negatyvaus.

Galbūt tai sutapimas, o gal ir ne. Ar verta rizikuoti?

3. Kuo daugiau su juo bendraujate, tuo blogiau jaučiatės.

Toksiški žmonės gali mus paveikti labai įvairiai. Galbūt sumažėjo jūsų savivertė, nes jus jis žemina? Nereikėtų to ignoruoti.

4. Jaučiate, kad jūsų laimė yra laikina.

Taip, šis jausmas gali būti tikrai labai nemalonus. Jei jums atrodo, kad santykiai ilgai netruks, tikėtina, kad taip ir bus.

5. Išgirstate daug blogų naujienų apie santykius.

Vis dažniau pro jūsų ausis ir akis nepraslysta naujienos, susijusios su santykiais. Galbūt per radiją išgirdote apie siautėjantį sukčių, kuris internetinėse pažinčių svetainėse išvilioja moterų pinigus… Galbūt naujienų portaluose vis dažniau ėmėte skaityti apie smurtaujančius vyrus… Jei tokių naujienų išgirstate ar perskaitote vis dažniau, didelė tikimybė, kad Visata bando jus įspėti.

6. Kažkas su jūsų partneriu negerai, bet negalite suprasti, kas.

Nenuvertinkite moteriškos nuojautos ir intuicijos, – net tada, jei esate tiesiog priblokšta jo žavesio. Nenerkite į šiuos santykius stačia galva.

7. Po pokalbio su juo jaučiatės emociškai išsekusi.

Kai kurie žmonės yra emociniai vampyrai, kurie siurbia mūsų energiją. Tikrai neverta būti su tokiu žmogumi, kuris jus tiesiog sekina. Tikrą laimę rasite tik su tuo vyru, šalia kurio jaučiatės tarsi pakylėta.

8. Atrodo, kad visas pasaulis yra nusiteikęs prieš jūsų santykius.

Ne, tai tikrai nepanašu į Montekius  ir Capulečius. Jei visas pasaulis jums trukdo būti kartu, tikėtina, kad paprasčiausiai nesate skirti vienas kitam.

9. Šalia jo turite apsimetinėti.

Niekas nepasikeis ir nepagerės, jei apsimetinėsite. Verčiau ieškokite tikrosios laimės ir pamirškite šiuos santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *