Ženklai, kurie parodo, kad jūsų partnerio meilė amžina

Dažnai sakoma, kad kai ką nors tikrai myli, tuomet tiesiog žinai, kad su tuo žmogumi praleisi visą savo gyvenimą. Sakoma, kad kai iš tiesų įsimyli, niekas nebebus taip, kaip buvo anksčiau!

Vis dėlto, įsimylėjimas neretai yra siejamas ne vien tik su maloniais jausmais, bet taip pat ir su nerimu ir baime.  Įsimylėję tampame kur kas lengviau pažeidžiami, ir kartais tai šiek tiek gąsdina.

Meilė yra rizikinga. Mes nerimaujame, ar šie jausmai, kuriuos jaučiame vienas kitam, bus amžini. Žinoma, nereikia planuoti kiekvienos jūsų santykių detalės, nes planai gali greitai pasikeisti. Vienintelis dalykas, kurio negalima pakeisti, yra jūsų įsipareigojimas vienas kitam.

Kartais mus apninka abejonės, ar kitas žmogus mums jaučia tokius pat stiprius jausmus. Taip, galbūt jis jums jaučia tikrai stiprią trauką, tačiau kaip žinoti, kad šie puoselėjami jausmai bus amžini? Apie tai gali išduoti tam tikri ženklai, kuriuos netrukus aptarsime.

1. Jus jis visada laiko prioritetu.

Gyvenimas yra tarsi žongliravimas skirtingomis pareigomis. Jei jis jums visada teikia pirmenybę, galite net neabejoti, kad jam esate nepaprastai svarbi.

2. Prieš priimdamas svarbius sprendimus jis visada pasitaria su jumis.

Jis nenori, kad jaustumėtės taip, lyg būtumėte tik jo gyvenimo stebėtoja. Jis nori, kad jaustumėtės įtraukta į visus jam svarbius reikalus. Jis tikrai vertina jūsų nuomonę.

3. Jis jūsų poreikius iškelia aukščiau už savo.

Jis nori, kad jūs kuo geriau jaustumėtės, todėl jūsų poreikius jis laiko svarbesniais už savo.

4. Jis planuoja bendrą ateitį.

Jis įsivaizduoja jūsų bendrą ateitį, todėl imasi iniciatyvos ją planuodamas.

5. Jis laikosi savo pažadų ir įsipareigojimų.

Jūsų santykių jis nelaiko savaime suprantamu dalyku. Jis laikosi savo žodžių, ir savo meilę įrodo darbais.

6. Jis nevengia fizinio artumo.

Jis niekada nevengia fizinio ir emocinio intymumo. Jis visada atvirai išreiškia savo meilę.

7. Jis noriai ieško kompromisų.

Tiesiog neįmanoma, kad du žmonės visada sutartų dėl tam tikrų dalykų, todėl yra svarbu ieškoti kompromisų. Jei jis nuolatos ieško abiem pusėms tinkamų sprendimų, tai yra pakankamai akivaizdu, kad jis jus tikrai myli!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *