Ženklai, kurie rodo, kad kažkas nuolat galvoja apie jus

Šie ženklai padės sužinoti, ar jus dominantis asmuo galvoja apie jus.

Tam tikru pasąmonės lygiu visi galime pajusti emocinę ir fizinę artimo žmogaus būseną. Šis gebėjimas vadinamas aiškiaregyste, ir nors dauguma mūsų ją turi įgimtą, daugelis nežino, kaip ja naudotis.

Ar kada pagalvojote, kodėl negalite kažkokio žmogaus pamiršti? Taip yra todėl, kad fiziškai ir emociškai nujaučiate kito žmogaus nuotaiką, jausmus ir energiją.

Emociškai prisirišus prie kito žmogaus, tarp jūsų atsiranda nematomas ryšys. Net jei nebesate artimas ar nekalbate su tuo žmogumi, galite pajusti, ar jis yra laimingas ar liūdnas. Toks emocinis bendravimas egzistuoja už laiko ir erdvės ribų.

Kaip sužinoti, ar šis žmogus galvoja apie jus? Štai keli ženklai:

Netikėtas emocijų antplūdis

Įsivaizduokite, kad jūs puikiai leidžiate laiką ir linksminatės ir staiga, vieną sekundės dalį, jus užklumpa nesuprantamas liūdesys.

Šie staigūs emocijų antplūdžiai dažnai priverčia mus galvoti apie konkretų žmogų. Jei jums nutinka kažkas panašaus, yra didelė tikimybė, kad artimi žmonės galvoja apie jus. Tai gali būti buvęs jūsų partneris ar senas draugas.

Jūs svajojote apie šį asmenį

Galbūt jūs niekada negalvojote apie savo pažįstamą ar draugą, tačiau naktį jis pasirodė jūsų sapnuose. Jūs galite pamatyti, ką žmogus daro, kaip jis atrodo ir ką sako. Kadangi visi esame energetiškai susiję vienas su kitu, tai gali pasakyti ką nors apie jo dabartinį gyvenimą ir pasiūlyti, kas jam gali nutikti ateityje.

Labiausiai tikėtina, kad jo pasirodymas jūsų sapnuose yra būtent dėl to, kad jis galvoja apie jus ir kad per sapną jis bando su jumis susisiekti. Pabandykite parašyti ar paskambinti šiam asmeniui ir paklausti jo apie gyvenimą, ir sužinosite, ar jūsų draugas, ar mylimasis galvojo apie jus.

Noras būti arčiau

Daugelis mano, kad likimas mus priverčia ką nors įsimylėti. Iš tikrųjų mes įsimylime, nes nesąmoningai jaučiame, kad apie mus galvojantis žmogus sugeba patenkinti giliausius mūsų poreikius.

Tai paaiškina, kodėl mes ieškome būdų, kaip jį pritraukti į savo gyvenimą ir sumažinti atstumą. Todėl, jei tam tikras asmuo dažnai būna šalia, tai yra tikras ženklas, kad jis galvoja apie jus ir nesąmoningai kreipiasi į jus.

Ilgalaikė šypsena

Atkreipkite dėmesį į tai, ką darote pirmiausia, kai sutinkate seną draugą, kurio seniai nematėte. Jūs šypsotės ir šypsena lieka jūsų veide ilgiau nei 10 sekundžių.

Jūsų pasąmonė sako, kad šis žmogus jums patinka. Tas pats nutinka, kai kas nors galvoja apie jus. Kai žmogus susitinka su jumis, jis jaučia tuos pačius jausmus, kaip ir susitikdamas su senu draugu, o jo šypsena ilgai nepalieka veido.

Apie jus galvojantis asmuo nekalbės su jumis įprastu neutraliu būdu. Jei jis galvojo apie jus, jis patirs vidinį laimės jausmą, o šis jausmas pasireikš išorine šypsena kalbantis su jumis.

Jūs dažnai esate žmogaus regėjimo lauke

Kai kas nors apie jus dažnai galvoja, jo pasąmonė visada stengsis užtikrinti, kad būsite to žmogaus regėjimo lauke. Giliai širdyje šis žmogus norės, kad būtumėte arčiau ir taptumėte jo gyvenimo dalimi.

Dėl šios priežasties suinteresuotas asmuo norės sužinoti, ką darote, su kuo leidžiate laiką ir su kuo bendraujate. Jis gali net nežiūrėti tiesiai į jus, bet visada nori matyti jus savo regėjimo lauke, kai tik tai yra įmanoma. Jei žmogus visą laiką galvoja apie jus, tikriausiai, jam tikrai patinkate arba jis jaučia artumą.

Žmogaus kojos nukreiptos į jūsų pusę

Mūsų kojos natūraliai juda ta linkme, kuria einame. Tarp mūsų ketinimų ir krypties, į kurią rodo kojos, yra nesąmoningas ryšys.

Jei esate žmonių kompanijoje, jūsų kojos visada bus nukreiptos link žmogaus, kuris labiausiai patinka. Jei pastebite, kad žmogaus kojos nukreiptos į jus, tai yra aiškus ženklas, kad šiam žmogui patinkate jūs ir jis apie jus galvoja.

Domina jūsų draugai

Ar žmogus galvoja apie jus sužinosite tada, jei jis bandys kalbėtis ne tik su jumis, bet ir su jūsų draugais. Draugai daro didelę įtaką mūsų gyvenime, todėl, kai kuo nors domimės, stengiamės būti arčiau žmogaus draugų, stengiamės jiems patikti.

Jei esate draugų kompanijoje, o jūsų pašnekovas, pasikalbėjęs su draugais, yra paskutinis, kalbantis su jumis, galite būti tikri, ką jis apie jus galvoja.

Ateina pas jus be jokios priežasties

Kai žmogus jumis domisi, jo pasąmonė ieškos būdų, kaip įtraukti jus į savo gyvenimą. Jis norės kreiptis į jus, net jei tam nėra objektyvios priežasties. Galbūt šis žmogus nuolat galvoja apie jus ir jaučia rimtesnius jausmus.

Jūs dažnai galvojate apie šį žmogų

Žinoma, kai mus kažkas traukia, mūsų mintis visiškai sugeria mūsų norų objektas. Tačiau, jei staiga pradėjote galvoti apie žmogų, tikėtina, kad ir jis galvoja apie jus.

Tai ypač būdinga situacijose, kai mintis apie žmogų kilo netikėtai, o tai neparodo jo minčių. Jei nutinka kažkas panašaus, greičiausiai, jūs traukiate žmogaus mintis. Galbūt, jūs netgi turėtumėte tikėtis iš jo žinutės.

Jūsų ausys kaista arba niežti

Daugelis mano, kad tai yra paprastas ženklas, tačiau negalima paneigti, kad mūsų kūnas ir smegenys yra glaudžiai susijusios ir mes ne visada galime suprasti šį ryšį. Jei jūsų ausys staiga ima degti arba niežti visai be priežasties, kažkas tikrai galvoja apie jus.

Žinoma, jei kenčiate nuo alergijos ar esate nudegę saulėje, galite atmesti šį simptomą. Bet jei nėra objektyvių priežasčių, greičiausiai, jūs sukėlėte kažkieno susidomėjimą.

Sakoma, kad kai niežti kairę ausį, kažkas aptaria jūsų trūkumus. Jei kairė ausis niežti ir parausta, kažkas gali bjauriai kalbėti apie jus.

Priešingai, jei kaista ar niežti dešinė ausis, sakoma, kad kažkas jus myli, gerai apie jus kalba ir jumis tiki. O jei niežti abi ausys, gali tekti išsivalyti ausis.

Staigus čiaudulys

Daugelis tai laiko senu įsitikinimu, tačiau jis turi tam tikrą tiesą.

Jei kenčiate nuo alergijos ar peršalimo, šis simptomas negali būti laikomas patikimu. Tačiau staigus čiaudulys, atsiradęs iš niekur, gali reikšti, kad kažkas galvoja apie jus. Manoma, kad netikėtas čiaudulys ne tik parodo, ką kažkas apie jus galvoja, bet tai ir yra ženklas, kad kažkas jūsų labai ilgisi.

Jei čiaudite tik vieną kartą, žmogus apie jus gerai galvoja ir kalba. Dvigubas čiaudulys reiškia priešingai ir kažkas apie jus kalba blogai. Čiaudint iš eilės tris kartus, tai laikoma geru ženklu. Jei po to, kai nusičiaudite, kažkas pasako frazę „Būk sveikas“, jums viskas bus gerai.

Kaista skruostai

Mes dažnai raudonuojame, kai mums gėda ar nejauku. Tačiau jei jūsų skruostai pradeda kaisti, kai nesate nepatogioje situacijoje, tai gali reikšti, kad kažkas apie jus galvoja ir blogai kalba.

Šis pojūtis yra panašus į jaučiamą kaitrą po pliaukštelėjimo į veidą, kuris iš tikrųjų atsiranda, kai žmogus smogia „žodžiais“.

Diskomfortas valgant

Jei valgant užspringote, pradėjote kosėti ar ėmė kutenti gerklę, tai gali būti artėjančio kivirčo ženklas. Staigus užspringimo pojūtis atsiranda dėl įtemptos aplinkinės atmosferos.

Jūsų pasąmonė jaučia kito žmogaus įtampą, o kūnas į tai reaguoja. Jei esate vienas ir springstate, tada galbūt bandote nesąmoningai susikurti tokią situaciją savo galvoje.

Niežtinti akis

Akių niežėjimas gali tiesiog parodyti, kad turite alergiją ar labai jautrias akis.

Jei staiga akis pradėjo niežėti, tai gali reikšti, kad yra žmogus, kurio mintis jūs nuolat užimate.

Manoma, jei moteriai niežti kairę akį, kažkas ją giria ir gerai apie ją galvoja. Jei niežti dešinę akį, žmogaus mintys yra neigiamos. Vyrams yra atvirkščiai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *