Ženklai, rodantys, kad palaikote dvasinius santykius su savo partneriu

Jūs nesate tas žmogus, koks buvote, kai pirmą kartą susitikote su savo partneriu. Nuo tada jūsų įsitikinimai ir emociniai gebėjimai labai pasikeitė ir išsiplėtė, padėdami mąstyti kitaip ir jausti daugiau.

1. Jūsų nesieja vien aistra.

Taip, tarp jūsų yra kibirkštis, bet jūs išlaikote savo individualumą ir suprantate, kad sveiki ir laimingi santykiai nėra kuriami aistros pagrindu. Aistra yra nepaprastai svarbus jūsų santykių aspektas, tačiau ne aistra jus laiko kartu.

2. Jūs skiriate laiko vienas kitam.

Kai vienas iš jūsų kalba, kitas įdėmiai klausosi. Jis neišsako savo nuomonės ir nepertraukia, bandydamas įrodyti priešingai. Esate visiškai atviri vienas kitam, nes vertinate partnerio jausmus ir mintis.

3. Jūs abu pripažįstate asmeninio augimo svarbą ir laikote santykius tobulėjimo priemone.

4. Jums malonu leisti laiką kartu.

Jūsų viduje gali užvirti aistros ir kilti įvairūs jausmai, tačiau jums vis tiek pakankamai patogu gyventi kartu. Ir gyvenime kur kas daugiau magijos, nei tuo atveju, jei iš viso nieko nejaustumėte.

5. Šie santykiai reiškė esminių jūsų pasaulėžiūros pokyčių pradžią.

Jūs nesate tas žmogus, koks buvote, kai pirmą kartą susitikote. Nuo tada jūsų įsitikinimai ir emociniai gebėjimai labai pasikeitė ir išsiplėtė, padėdami mąstyti kitaip ir jausti daugiau.

6. Jausmai jums svarbiau nei logika.

Jūs nenaudojate logiškų argumentų prieš savo partnerio jausmus. Pavyzdžiui, jei vienas iš jūsų sakys, kad yra įžeistas, antrasis jam neatsakys fraze: „Na, aš nieko panašaus nenorėjau.“ Ne, jis klausys ir bandys suprasti.

7. Bendravimas jūsų santykiuose užima daugiausiai laiko.

Geriausi pasimatymai vyksta ramiose, nuošaliose vietose, kur galite tiesiog pasikalbėti.

8. Vertinate tai, ką šiuo metu turite.

Jūs neturite nuolatinio poreikio gauti nieko daugiau, nes žinote, kad turite mylimo žmogaus meilę. Jums nereikia jokių papildomų gestų ar pažadų (nors jums labai malonu juos gauti!).

9. Jūs esate lygūs, bet kiekvienas iš jūsų atlieka tam tikrą vaidmenį.

Šiuos vaidmenis padiktuoja tai, ko norite, ir kuo norite būti savo partneriui. Tačiau svarbus kitas dalykas – jūsų vaidmenys yra natūralūs. Puikiai žinote, kas su kuo geriau susidoroja, todėl kartu dalijatės atsakomybe įvairiose gyvenimo srityse ir visiškai pasitikite vienas kitu.

10. Jūs matote savo partnerystę kaip galimybę patirti meilę, o ne kaip įrankį tikrumui sukurti.

Jūs nenorite rasti meilės įrodymų ir visiškai nebijote, kai jūsų partneris bendrauja su patrauklia priešingos lyties atstove. Jums nereikia jokių amžinos meilės garantijų ar pažadų. Jūs tiesiog žinote, kad dabar esate kartu.

11. Jūs galvojate taip pat, o tai reiškia, kad jūsų požiūris į svarbiausius gyvenimo aspektus yra panašus, ypač tai susiję su jūsų požiūriu į jus supantį pasaulį ir jūsų įsitikinimų sistemą.

12. Labiausiai jus traukia sąžiningumas ir atvirumas.

Matote, kad jis labiausiai vertina jūsų minčių, nuomonių ir jausmų nuoširdumą. Jis ne tik nesistengia pabėgti nuo jūsų tikrojo „aš“, bet ir pats ieško progos kuo greičiau jį pažinti.

13. Jūs tobulėjate kartu.

Jūs kalbate apie savęs tobulinimą, karjerą ir savo (asmeninės) ateities planus. Laikas, kurį praleidžiate kartu, gerokai viršija įprastą partnerystę. Ši partnerystė padeda jums abiem susikurti savo svajonių gyvenimą.

14. Blogų laikotarpių santykiuose nepainiojate su mintimi, kad patys santykiai yra blogi.

Neleidžiate asmeninėms problemoms virsti santykių problemomis (tai yra pagrindinė daugelio santykių nutraukimo priežastis). Per daug vertinate savo ryšį, o jei santykiuose iškyla problemų, galite su jomis susitvarkyti patys.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *