Ženklai, rodantys, kad vyro jausmai atšalo

Žinojimas, kad vyras jos nebemyli yra rimtas smūgis bet kuriai moteriai. Išgirdus tokius žodžius moteris kentės, norės viską grąžinti taip, kaip buvo, ištaisyti klaidas, dėl kurių santykiai žlugo.

Žinoma, ilgainiui ji supras, kad to padaryti neįmanoma. Siekiant nepatekti į tokią situaciją ir laiku išspręsti kylančias problemas, moteris turėtų gebėti pastebėti, kada vyro jausmai jai ima blėsti. O tai padės padaryti šios kelios frazės, kurias tokiu atveju ištaria vyrai.

Gali padaryti tai pati

Taip sakydamas vyras parodo, kad nenori padėti savo moteriai ir nenori būti jos atrama.

Jis sugalvos bet kokią priežastį, kad permestų savo problemas moteriai ir tikėsis, kad ji jas išspręs. Na, o tam, kad ji neatsisakytų, vyras neretai gali manipuliuoti: pabrėžti, jog ji yra protinga ir stipri bei viską gali padaryti geriau nei kas nors kitas.

Daryk taip, kaip nori

Šiais žodžiais vyras parodo savo abejingumą moteriai. Jis neduos patarimų, kai ji jų paprašys, neatsakys į banalius klausimus, pavyzdžiui, ką gaminti pietums ar vakarienei.

Jau turiu planų savaitgaliui

O moteris į šiuos planus yra neįtraukta. Vyras iš anksto planuos savo laisvalaikį, ieškos veiklos, prie kurios išrinktoji negali prisijungti. O kai ji pasiūlys ką nors nuveikti kartu, vyras atsisakys, remdamasis tuo, kad jau turi planų.

Šiandien esu labai pavargęs

Tuo vyras pateisins įvairių reikalų atidėliojimą, o dažniausiai šie reikalai bus svarbūs moteriai ar santykiams. Šiuo pretekstu jis atsisakys intymumo, bendravimo su moters tėvais. Visa tai rodo ne patį geriausią vyro požiūrį į savo išrinktąją

Nustok kalbėti

Kai vyro jausmai atvėsta, moteris jam gali atrodyti neįdomi. Jis nuolat primins, kad su ja nėra apie ką kalbėtis, kad ji nuobodi ir kad jis neturi su ja nieko bendro. Vyrą taip pat erzins bet kokie moters pasisakymai. Visos šios frazės rodo, kad vyro jausmai pamažu nyksta. Tai pastebėjusi moteris gali imtis veiksmų ir pasistengti išsaugoti santykius, o jei tai nepavyksta – nebekęsti šaltų vyro jausmų ir laimės ieškoti kur nors kitur.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *