Zodiako ženklai, kurie nesupranta kas yra romantika

Ne visiems Zodiako rato atstovams būdingi romantiški poelgiai. Į sąrašą „neromantiškiausi Zodiako ženklai“ įtraukti tie, kurie nemoka atvirai parodyti jausmų, rūpesčio ir švelnumo. Jie neapdovanos savo partnerių karšta meile, romantika ir neįtikėtinu jausmingumu, apie kurį galima perskaityti moterims skirtų romanų puslapiuose.

Vandenis

Šio ženklo atstovai mėtosi tarp kraštutinumų. Jis arba visai nesirūpina savo partneriu, arba nori jį nuvesti į metrikacijos biurą. Jis arba įtraukia savo antrąją pusę į „juodąjį sąrašą“, arba tiesiog nuskęsta meilės vandenyne.

Jei šio ženklo atstovas rimtai žiūri į savo sielos draugę, jis tikrai ugningai išsakys apie savo jausmus, nupieš jos portretą ar išmoks jos mėgstamą dainą skambinti fortepijonu. Jei taip atsitiks, tai reiškia, kad partnerė tapo tikra įkvėpėja ir mūza. Vandenis dės visas jėgas ir pastangas, kad pademonstruotų, kokia jam yra svarbi jo partnerė.

Dvyniai

Merkurijaus globotiniai laikosi daktaro Hauso nuomonės: „Visi meluoja“. Patys šio ženklo atstovai yra labai klastingi apgavikai, kuriais jokiu būdu negalima pasitikėti. Norėdami išgyventi, Dvyniai gali padaryti bet ką. Tuo pačiu metu jie bus visiškai abejingi kitų nuomonei ir jausmams. Šio ženklo atstovai labai sunkiai atsiveria naujoms pažintims, nes yra tikri, kad visi žmonės nori juos užvaldyti, kad visi yra tikri egoistai. Jie gali turėti daugybę romantiškų impulsų, tačiau jie negalės jų įgyvendinti. Jie nemoka parodyti savo meilės, o viso to rezultatas – neromantiški santykiai.

Avinas

Šio ženklo atstovai mielai aplankytų Niujorką ar su mylimu žmogumi romantiškai pasivaikščiotų mėnulio šviesoje. Tačiau net ir kankinami jie to neprisipažintų. Jiems nepriklausomybė yra labai svarbi, todėl jie nenori demonstruoti savo jausmingumo. Marso augintiniai žūtbūt nori atrodyti ciniškesni, nei yra iš tikrųjų. Tokiu būdu jie nori apsisaugoti nuo skausmo ir emocinių traumų. Avinai yra labai jausmingi, tačiau kai tik kalba pasisuka apie romantiką, jų susidomėjimas akimirksniu išgaruoja. Jie kategoriškai nepriima standartinių meilės išraiškos būdų. Jie stengiasi daryti tai, kas jiems patinka, tačiau ne visada turi drąsos tai padaryti. Šio ženklo atstovai gali būti impulsyvūs ir daryti romantiškus dalykus, kurie iš šalies gali pasirodyti nenuoširdūs.

Mergelė

Merkurijaus globotiniai yra labai pastabūs. Jie labai dėmesingi viskam, kas juos supa. Mergelės visada žino savo tėvų ir artimų draugų kivirčus. Jie kategoriškai nenori pastebėti gerų santykių akimirkų, o susikoncentruoja tik į problemas. Dėl to Merkurijaus globotiniams nesiekia užmegzti jokių santykių. Šio ženklo atstovams lengviau būti vieniems, nei leisti, kad kas nors jiems padarytų dvasinę traumą. Jei taip atsitinka, jausmai išreiškiami tik niurzgėjimu. Partnerį tai gali erzinti, tačiau šio ženklo atstovai tai daro su gerais ketinimais.

Ožiaragis

Saturno globotiniai yra tikri romantikai, tačiau labai, labai uždari. Šio ženklo atstovai niekada viešai nepripažins savo jausmų, tačiau pastebėję, kad jų partneriui buvo bloga diena, jie nusiunčia paguodžiančią žinutę.

Ožiaragiai mielai atsineš mėgstamų skanėstų arba nurinks indus nuo stalo, jei pastebės, kad jų antroji pusė yra labai pavargusi. Jų rūpestis yra begalinis, tačiau, norėdami tai pamatyti, turite atkreipti dėmesį į visas smulkmenas. Šio ženklo atstovai kategoriškai nepriima, patiriamo spaudimo. Jie mano, kad visi nuobodūs dalykai, kurie padaromi kartu, yra patys romantiškiausi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.