Zodiako ženklai, kurie nori susigrąžinti partnerį po išsiskyrimo

Astrologai išskyrė Zodiako ženklus, kurie dės visas pastangas, kad susigrąžintų buvusį partnerį po skyrybų. Išsiskyrimai retai kada būna lengvi ar neskausmingi. Yra žmonių, kurie tokioje situacijoje greitai bando pamiršti savo buvusį partnerį, o yra tokių, kurie ne kartą bando atkurti santykius.

Jautis į viską savo gyvenime žiūri itin racionaliai, tai galioja ir santykiams. Meilė iš pirmo žvilgsnio – ne jam. Jautis pirmiausia galvoja, kaip norėtų matyti savo santykius, tada išsirenka jo norus atitinkantį partnerį ir tik po to yra pasirengęs investuoti į tobulėjimą. Štai kodėl Jaučiui išsiskyrimas yra supratimas, kad viską reikia pradėti iš naujo, ir tai yra neracionalu. Šio ženklo atstovai mano, kad lengviau ir suprantamiau yra „taisyti“ senas klaidas, nei ieškoti kažko naujo. Jautis visada suteikia partneriui antrą šansą, net ir išdavystės atveju, tačiau jis niekada to nepamiršta.

Vėžys yra jautrus ir bijo stiprių jausmų. Jei Vėžys iš tikrųjų įsimyli, jis jaučia savo trapumą ir visais įmanomais būdais stengiasi palaikyti santykius. Nepaisant to, kad patys šio ženklo atstovai sukelia daug sunkumų partneriui, jie tiki, kad juos reikia mylėti ir jiems būtina viską atleisti. Vėžys nemėgsta dirbti su savimi ir reikalauja, kad partneris tai suprastų. Tuo pačiu metu jis niekada nėra pasirengęs pertraukai ir deda visas pastangas, kad santykiai tęstųsi, ypač jei juose jam buvo patogu.

Svarstyklės iš prigimties yra geraširdės ir linkusios dvejoti priimdamos sprendimus. Tai yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl šie žmonės visada stengiasi susigrąžinti buvusį partnerį. Svarstyklių atstovai nuoširdžiai tiki, kad net jei kas nutiko ne taip, tai buvo nelaimingas atsitikimas, o partneris tikrai nenorėjo jų niekaip įskaudinti. Šio ženklo atstovams labai nepatinka, kai kas nors sutrikdo pusiausvyrą. Bet iš tikrųjų jiems tiesiog sunku paleisti žmones, todėl lengviau atleisti ir tęsti santykius, kad būtų atkurta dvasinė pusiausvyra.

Žuvų atstovai yra žinomi dėl savo svajonių ir polinkio galvoti apie žmones geriausius dalykus. Jie dažniau nei kiti grįžta pas buvusįjį, nes išsiskyrę pradeda jausti nostalgiją ir prisimena viską, kas buvo santykiuose gerai. Jiems pradeda atrodyti, kad nėra nieko geriau, kaip vėl būti su pažįstamu žmogumi.

Jei esate santykiuose su vienu iš šių ženklų, galite būti tikri, kad draugystė truks ilgai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *