Zodiako ženklai, kurių darbdaviai nenori įdarbinti

Įdomus faktas yra tai, kad kai kurie darbdaviai gana rimtai žiūri į pareiškėjo gimimo datą. Kai kurie Zodiako ženklai darbdaviams yra kone „raudona vėliava“. Mums tapo įdomu, kurie ženklai dažniausiai yra įvertinami neigiamai.

Dvyniai

Tai vienas kūrybiškiausių Zodiako ženklų, ko gero, sunku rasti kitų darbuotojų, turinčių tokį pat nestandartinį požiūrį į profesinių klausimų sprendimą, tačiau darbdaviai šio ženklo atstovus vertina gana įtariai. Faktas yra tas, kad Dvyniai ne visada yra atsakingi ir kantrūs – nieko nuostabaus, nes šis ženklas yra dvilypis. Jei įmonė rimta ir jos profilis toli nuo meno, Dvyniams sunkiau nei kitiems įkvėpti potencialaus darbdavio pasitikėjimą.

Avinas

Ryžtingas ir aštrus – toks yra Avinas. Vienas geriausių kandidatų užimti vadovaujančias pareigas. Tačiau kitoms pareigoms tokie žmonės netinka jokioje kompanijoje. Avinui nelengva sutikti su kito žmogaus nuomone, todėl šio ženklo atstovus sunku pavadinti komandos žaidėjais. Jei nuolat kvestionuosite Avino pasiūlymus ir – dar blogiau – su juo ginčysitės, jis gali supykti. Darbdaviai tai žino ir bijo tokių žmonių. Jei pokalbyje dalyvaus keli žmonės vienu metu, Avine pabunda konkurencijos dvasia ir jie daro viską, kad gautų darbą.

Žuvys

Gana ramūs žmonės, kurie moka rasti bendrą kalbą beveik su visais, tai kas jiems, anot darbdavių, negerai? Dauguma Žuvų atstovų yra labai užsispyrę ir juos sunkiau įtikinti nei Jaučius, kurie laikomi tvirčiausiais žmonėmis. Žuvų atstovai mieliau elgiasi savaip, o tai ne visada teigiamai atsiliepia darbams, į kuriuos reikia įtraukti kelis darbuotojus. Dažnai dėl to kyla daug konfliktų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *