Zodiako ženklai, tarp kurių visada išlieka aistra

Visos poros svajoja apie aistringus santykius. Tačiau, pasirodo, taip būna ne visada. Astrologai mano, kad tai priklauso tik nuo to, po kokiu Zodiako ženklu yra gimęs žmogus. Jau seniai žinoma, kuris su kuriuo Zodiako ženklu dera geriausiai. Visa šia pikantiška informacija pasidalinsime šiame straipsnyje.

AISTRA SANTYKIUOSE

Astrologijoje teigiama, kad to paties arba giminingo elemento Zodiako ženklai geriausiai dera vienas prie kito. Pavyzdžiui, žemės stichijos Zodiako ženklai dera su vandens ženklais, o ugnies stichijos ženklai – su oro ženklais.

Tačiau tikroji aistra santykiuose gali kilti, kai susitinka du vienas kitam netinkamų Zodiako ženklų atstovai. Avinas ir Skorpionas yra puikus to pavyzdys. Jie abu paklūsta ugningajam Marsui.

Kai susitinka po šiais Zodiako ženklais gimę žmonės, tarp jų įsižiebia kibirkštis. Jų santykiai klostosi labai greitai ir audringai. Meilės reikalai būna tokie puikūs, kad atrodo, jog niekas kitas negali sutrukdyti jiems būti laimingiems kartu. Tačiau netrukus jie gali susidurti su tam tikromis problemomis. Šiuose santykiuose būna per daug karšta.

Svarstyklės ir Žuvys plaukioja savo romantikoje, tarsi kokiame dideliame vandenyne. Žinoma, meilės vandenyne. Tik jie pernelyg idealizuoja šiuos santykius. Abu nori apsimesti, kad įtiktų antrajai pusei ir įrodytų, jog jo ar jos jausmai ir ketinimai yra rimti. Tačiau iš tikrųjų vėliau paaiškėja, kad jie abu bijo bet kokių nesėkmių, todėl nėra pasiruošę užmegzti tikrai rimtų tarpusavio santykių.

Liūtas ir Jautis – tai pora, kuri atvirai demonstruoja savo jausmus. Būtent tai tas atvejis, kai abu įsimylėjėliai, nieko nesigėdindami, glamonėjasi viešumoje ir tiesiog valgo vienas kitą akimis. Tačiau šie Zodiako ženklai iš prigimties yra užsispyrę. Jie negali ilgai sugyventi vienas su kitu, nes jiems svarbesni yra jų įpročiai ir gyvenimo būdas.

Šaulys ir Mergelė atsveria vienas kitą. Tačiau kartu jie taip pat gali ir vienas kitą išvesti iš proto. Šaulio ženklo vyras leidžia Mergelės ženklo moteriai atsiverti, o ji nukreipia savo partnerį tinkama linkme ir pakeičia jį į gerąją pusę. Šie aistringi santykiai gali tęstis net iki vedybų ir toliau. Tačiau taip atsitinka tik tuo atveju, jei abu įsimylėjėliai susitinka dar jaunystėje.

AISTRINGI ZODIAKO ŽENKLAI

Ožiaragis ir Vandenis yra veikiami Saturno. Pirmasis laikosi tradicijų ir yra konservatyvus. O štai antrasis yra tikras maištininkas. Tai klasikinis atvejis, kai priešingybės traukia viena kitą ir kartu sukuria unikalią aistros kupiną meilės sąjungą.

Vėžio ir Dvynių santykiai primena amerikietiškus kalnelius. Jie abu dažnai sunkiai susitvarko su savo emocijomis, tačiau tuo pat metu puikiai papildo vienas kitą. Intymumo srityje įsimylėjėliai plaukia pasroviui ir stengiasi įsiklausyti į savo antrosios pusės norus.

Susitikę Vandenis ir Skorpionas supranta, kad jiems pavyko laimėti aukso puodą. Kad jiems pagaliau pavyko surasti žmogų, kuris iš tiesų juos supranta. Dėl to jie tampa ypač artimi. Tačiau tuo pat metu, kai kyla ginčai, jiems beveik niekada nepavyksta rasti bendro sutarimo. Tai ženklai, kurie nėra pasirengę kompromisams.

Draugiškas ir atviras Svarstyklių ženklo asmuo, įsimylėjęs Skorpioną, padeda jam užmegzti ryšį su aplinkiniu pasauliu. Tai abipusiai naudinga sąjunga, kurioje visi gerai jaučiasi. Tačiau problemų išvengti nepavyks, nes Svarstyklių ženklo žmonės nėra pasirengę susitaikyti su Skorpiono ženklo žmonių šaltumu ir santūrumu.

Avinas mėgsta jaustis tikru didvyriu, o Vėžiui reikia apsaugos ir paramos. Šie santykiai klostysis teigiamai, kol Avinas supras, kad antroji jo pusė emociškai priklausoma nuo jo.

Žuvys ir Šauliai turi daug ką bendro. Jų sąjungą galima vadinti sėkminga, nes jie moka prisitaikyti vienas prie kito trūkumų. Tačiau, kai jų gyvenimo principai ima nesutapti, iškyla problemų. Aistra nebepadeda išlaikyti šalia mylimo žmogaus. Tada jų sąjunga baigiasi.

Mūsų nuomonė

Kaip matote, aistra ne visada padeda įsimylėjėliams sukurti tikrai tvirtą sąjungą. Tai tik trumpalaikis jausmas, kurį kartais labai sunku išlaikyti. Bet kokiu atveju nemanome, kad turėtumėte rinktis partnerį pagal jo Zodiako ženklą. Svarbiau, koks yra jūsų pasirinktas žmogus.

Sakykite, ar tikite skirtingų Zodiako ženklų suderinamumu?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *