Nemaniau, kad taip lengva atsikratyti kalkių ir muilo nuosėdų. Viskas, ko jums reikia, yra skystis

Vonios kambaryje kalkių nuosėdas ir muilo likučius reikia šalinti nuolat. Galų gale, kad ir ką darytumėte, ši problema nuolat kartojasi. Tačiau su ja susidoroti daug lengviau, jei pritaikysite vieną neakivaizdžią priemonę.

Nuolat pasikartojanti problema…

Kad ir kaip dažnai valytumėte vonios kambarį, kartais ant dušo ir (arba) vonios plytelių susikaupia muilo apnašų ir kalkių. Deja, paprastai jų neįmanoma nuplauti įprastomis priemonėmis, nebent jūs labai intensyviai ir sunkiai valysite. Specialistai paprastai siūlo naudoti specialius valiklius, kurie suardo storą muilo apnašų sluoksnį, kad jis greičiau suminkštėtų ir būtų galima jį nuvalyti.

Kalkių nuosėdos

Kalkių nuosėdų valymas yra šiek tiek paprastesnis, tačiau dažniausiai tam reikia naudoti priemones, kurios nėra pigios. O jei naudosite namines priemones, prireiks nemažai laiko, kol išvalysite reikiamą objektą. Ką daryti, jei vienu produktu galėtumėte išvalyti ir kalkių nuosėdas, ir muilo likučius? Naudodami šį skystį galėsite išvalyti daug greičiau nei naudodami daugumą kitų įprastų vonios kambario paviršių valymo būdų. Slapta priemonė, apie kurią kalbame, yra… audinių minkštiklis! Prisipažinkite, niekada nemanėte, kad jis gali būti efektyviai naudojamas kam nors valyti.

Muilo ir kalkių nuosėdų šalinimas su audinių minkštikliu

Norėdami pašalinti nepageidaujamus muilo ir kalkių likučius, į purškiamąjį buteliuką įpilkite mėgstamo audinių minkštiklio (tinka bet kokio prekės ženklo). Tuomet gausiai užpurkškite ant valomos vietos. Dabar palikite jį 15 minučių ir palaukite, kol audinių minkštiklis atliks savo darbą. Po to minkštiklio likučius tereikės pašalinti švaria šluoste su trupučiu vandens. Prisipažinkite, nesitikėjote, kad tai bus taip paprasta!

Kas yra kalkės?

Kalkių nuosėdos – tai kalcio karbonato nuosėdos, kurios lieka nuo paviršiaus išgaravus vandeniui. Laikui bėgant šis mineralas kaupiasi, todėl susidaro balti kristalai. Kalkių nuosėdos dažnai susidaro ant buitinių prietaisų, taip pat ant tokių paviršių kaip čiaupai ir dušo galvutės. Kai kurie žmonės turi didesnių problemų su kalkėmis nei kiti. Galiausiai tai priklauso nuo to, kiek mineralinių medžiagų turi jūsų namų vanduo.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *