Požymiai, kad santykiai su jumis žmogui neįdomūs

Mes dažnai patys stumiame save link dvasinių traumų, kai ignoruojame požymius, bylojančius, jog esame neįdomūs tam žmogui, kuris įdomus mums. Mes tiek daug investuojame į šiuos santykius, kad sulig kiekvienu mėnesiu vis sunkiau pripažinti, kad nieko iš to neišeis. Tačiau jūs esate verti daugiau, jei tik patys nenutarsite tenkintis trupiniais. Jeigu neimsite laikyti meile to fakto, kad kitas žmogus paprasčiausiai leidžia su jumis savo laiką.

Štai požymiai, kad jūsų meilės objekto, deja, nedomina santykiais su jumis:

1. Jis nesusisiekia, nekontaktuoja su jumis pirmas, o jei retkarčiais susisiekia, tai tik parašo, bet neskambina.

2. Jis plaukia pasroviui ir nenori plėtoti jūsų santykių, pereiti į naują lygmenį.

3. Jis laiko jus paslaptyje ir su niekuo nesupažindina.

4. Jis pasirodo tik tada, kai ko nors iš jūsų prireikia: pagalbos, pinigų, dėmesio, sekso. Jei prisiminsite visus jo skambučius ir žinutes, pastebėsite, kad visa tai buvo tik kokių nors reikalų įžanga.

5. Jis kuria planus jūsų atžvilgiu tik paskutinę minutę. Net jeigu tai antra valanda nakties.

6. Jis gali suorganizuoti ištisą dramą, kad suprastumėte užuominą ir pats/pati jį mestumėte, išvaduodami nuo atsakomybės.

7. O kai jūs jį paliksite, po kurio laiko jis susisieks su jumis, kad įsitikintų, jog vis dar esate ant jo kabliuko. Neglostykite savo savimeilės – jis nenori jūsų susigrąžinti. Jis tik lepina savo ego.

8. Jis nesiskiria su savo mergina/žmona (ir atvirkščiai). Bet jis nori, kad jūs jo/jos lauktumėte.

9. Jis nuolat randa pasiteisinimų, kodėl negali nieko nuveikti jūsų ir bendrų santykių labui.

10. Nėra dialogo: žmogus arba daug kalba apie save, bet visiškai nesidomi jumis ir jūsų reikalais, arba klauso tik jūsų, bet nieko nepasakoja apie save.

11. Jis tvirtina, kad myli jus, bet nepasiruošęs santykiams, teisinasi, kad jis jums netinka, kad jūs jam per geras/gera ir pan.

12. Jis dažnai pradingsta be žinios, linkęs gyventi pagal savo taisykles, daro tai, kas jam patinka, ir susitinka su jumis tik tada, kai jam to reikia, kai jam patogu ir norisi.

13. Šis žmogus nekuria ateities planų arba atvirkščiai – mėgsta fantazuoti, kad tik dabar iš jūsų gautų tai, ko jam reikia.

14. Jis nepagarbiai su jumis elgiasi, stengiasi jus kontroliuoti, yra per daug pavydus. Tai ne meilė. Tai valdžios troškimas.

15. Jis toks „užsiėmęs“, kad neturi laiko santykiams. Taip nebūna, jei žmogus kažkuo tikrai suinteresuotas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.