Požymiai, kad sutikote sau tinkamą žmogų

Didelė laimė ir milžiniškas iššūkis…

Neseniai manęs paklausė, kaip atpažinti sau tinkamą žmogų.

Pirmas dalykas, kuris atėjo į galvą, tai neapsakomas džiaugsmas. Iš pradžių visi įsimylėjėliai patiria euforiją – taip veikia meilės hormonai. Džiaugsmas sutikti kitokio tipo žmogų yra džiaugsmas, kad toks žmogus yra žemėje. Jis yra toks, koks yra, su visomis savo savybėmis, gebėjimais ir charakteriu, gyvenantis šiame pasaulyje. Šis džiaugsmas susijęs ne tiek su savimi, kaip gerai jaučiuosi šalia jo, kiek su tuo, kaip gerai, kad jis apskritai egzistuoja.

Žinoma, jūs norite turėti tokius santykius su sau skirtu žmogumi, bet nesate su juo susaistyti iki mirties. Jūs jaučiatės gerai, kai jis jaučiasi gerai. Net jei neįmanoma ar nepavyksta būti kartu, esate laimingi, kai jo siela gyvena ir randa savo laimę.

Su šiuo žmogumi jaučiate tokį pripažinimą, kokio tikriausiai dar niekada gyvenime nejautėte. Esate priimami visa savo esybe, kai esate pikti, isteriški, kartais nelabai gražūs, kartais nelabai protingi, gėdingi ir savanaudiški, apskritai, gyvi ir netobuli. Be to, jūsų žmogus nėra perdėtai kantrus, tik jis ar ji gali iš savo meilės gelmių pasakyti, kur jūs suklupote, kur skaudžiai padarėte ar darote.

Su savo žmogumi tampate daugiau nei tik asmenybe. Jūs tobulėjate įvairiomis kryptimis. Su juo labiau atsiskleidžia jūsų gebėjimai, formalizuojami jūsų tikslai ir planai, tobulėjate profesinėje srityje, atsiskleidžia jūsų moteriškumas ar vyriškumas, plečiasi jūsų interesai ir pomėgiai. Jaučiatės esantys pilnaverčiai, išbaigti ir pasitikintys savimi.

Su sau skirtu žmogumi jaučiatės ramūs. Tai nereiškia, kad pavyks atsikratyti ginčų ir konfliktų, bet tai gali įnešti gilesnę ramybę, tarsi siela būtų radusi savo tikrąjį prieglobstį. Konfliktai ne skaldo, o ugdo partnerių asmenybes ir sutvirtina pačius santykius.

Su savo žmogumi nėra jokių tradicinių vyrų ir moterų žaidimų net ir suartėjimo etape. Flirtas, žinoma yra, bet sąmoningas manipuliavimas ir skaudinimas neegzistuoja. Bendravimas vyksta jaučiant tarpusavio svarbą ir lygiavertę padėtį. Galios perdavimo ar pasisavinimo žaidimai įmanomi tik tame etape, kai vyksta darbas su savo pasąmonės scenarijais.

Su savo žmogumi auga sąmoningumas. Jaučiatės subtiliau ir ryškiau suvokiate gyvenimą. Jūs geriau suprantate save, atskleidžiate tai, kas yra skausminga ir nesuvokta, esate jautresni partnerio ir savo traumoms. Priėmimas apima patirtį ir sunkumus, kurie joje buvo. Tam tikra prasme tokioje poroje žmonės vienas kitą gydo.

Susitikti su savo žmogumi yra didelė palaima ir didelis iššūkis. Kad gautumėte iš kito žmogaus viską, apie ką rašėme, turite išmokti ir patys tai duoti. Priešingu atveju, kad ir kaip trokštumėte šio susitikimo, pamatysite, kad esate jam dar nepasirengę. Šis susitikimas apnuogins jūsų įprastus asmenybės šablonus ir įpročius bei pareikalaus, kad persvarstytumėte savo įsitikinimus. Tačiau laimė, kurią suteikia tokie santykiai su jums svarbiu žmogumi, yra verti šių pastangų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *