Trys dalykai, kurių niekada nereikėtų daryti, jei norite pritraukti vyrą

Galbūt pasąmoningai žlugdote savo santykius ar jų galimybes? Juk dažnai nutinka taip, kad mūsų santykiai nutrūksta, o mes, moterys, nė kiek nesuprantame, kodėl taip nutiko. Tai gali įvykti net geriausioms iš mūsų. Kodėl? Nes galbūt net sąmoningai laikomės vieno iš šių 3 elgesio modelių, kurie atstumia vyrus:

Elgiatės kaip jo mama.

Vyrai užmezga santykius, nes nori meilužės, o ne motinos. Jie ieško partnerės, o ne motinos. Kai tik pradedate jį pernelyg saugoti, bandote kontroliuoti kiekvieną jo žingsnį, nuolat primenate, ką jis turi daryti, tada tai jį atbaido.

Tai standartinis santykių scenarijus: moteris mano turinti „teisę“ klausti, kur ir su kuo jos vyras eina, ji tiesiog reikalauja, kad jis jai atsiskaitytų. Iš tikrųjų, tai yra emocinio nesaugumo ir motiniško elgesio požymis.

Bandote būti jo psichologe.

Visi žino frazę „Vyrai yra iš Marso, moterys – iš Veneros“. Kita vertus, moterys nuolat bando suprasti, kaip elgiasi vyrai. Jos stengiasi suprasti vyrus, galbūt net juos pataisyti ir pakeisti. Jos nori viską kontroliuoti, net žmogaus gyvenimą, ir tai yra siaubinga.

Negalima „pakeisti“ žmogaus. Jam nereikia psichologo, jam nereikia jūsų supratimo. Jam reikia pripažinimo.

Jis turi turėti galimybę kalbėtis su jumis be jūsų vertinimo. Taigi, jis gali su jumis kuo nors pasidalinti, net nebandykite jam nurodinėti, ką daryti. Nes vis tiek jo nepakeisite. Žmogus gali pasikeisti tik tada, kai pats to nori.

Taigi, jei santykių pradžioje, kai abu žmonės stengiasi būti kuo tobulesni, kažkas jo charakteryje jus erzina, nuspręskite pačios: arba priimkite jį tokį, koks jis yra, arba palikite jį. Nemanykite, kad galite jį pakeisti taip, kad jis jums tiktų.

Jūs esate paskutinė išeitis.

Ar jis ateina pas jus tik tada, kai jam ko nors reikia? Ar jis dėmesingas ir malonus tik tada, kai ko nors nori, pavyzdžiui, sekso? Ar jis ateina pas jus tik tada, kai turi laisvo laiko – jau po savo draugų ir pomėgių? Ar jis jums rašo žinutes tik naktį arba kai jam nuobodu?

Ar jums tai netrukdo? Ar jūs jam leidžiate tai daryti?

Tuomet jūs esate tik jo atsarginis variantas, kurio jis griebiasi, kai jam nuobodu arba kai jam ko nors reikia. Klystate, jei manote, kad taip jį išlaikysite arba priversite mylėti, nes visada būsite šalia ir pasiekiama.

Vyras negali jūsų gerbti, jei negerbiate savęs. Kaip jis gali jus mylėti, jei nepakankamai mylite save, neiškeliate savęs į pirmą vietą? Jei jis taip su jumis elgiasi, jums geriau be jo. Priešingu atveju, jis dar labiau pasinaudos jūsų gerumu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *