Sveiki santykiai

Vienas pagrindinių ir svarbiausių sveikų vyro ir moters santykių požymių

Parašyti šį straipsnį mane paskatino vienas iš pagrindinių klaidingų įsitikinimų. Pastaruoju metu nuolat susiduriu su vaizdo įrašais, kuriuose moterys (taip pat ir kai kurie vyrai) su giliu įsitikinimu teigia, kad svarbiausias dalykas santykiuose yra bendravimo komfortas.

Ir visa tai būtų gerai, tačiau tuo naudingos mintys ir baigiasi. O kas gi yra, tas jūsų komfortas?

Štai čia daugelis žmonių ir suklumpa. Paprastai manoma, kad šis komfortas pasireiškia:

  • Drugeliais pilve;
  • Ugninga aistra vienas kitam;
  • Įsitikinimu, kad man reikalinga ji, o jai būtinai reikalingas aš.

Visa tai labai šaunu, tačiau tokios mintys ir jausmai nereiškia, kad santykiuose bus ta pati išsvajota harmonija.

Ženklas, apie kurį noriu papasakoti, yra paprastas.

Sveiki santykiai įmanomi tada ir tik tada, kai vyras (moteris) gerai jaučiasi ir būdami vieni, o santykiuose savijauta – dar geresnė!

Iš čia galima išvesti ir priešingą taisyklę: jei vyras (ar moteris) jaučiasi nekomfortiškai patys su savimi, tai santykiuose jiems nebus geriau.

Šios taisyklės neišmanymas nulėmė begalę skyrybų, nes žmonės puola į santykius manydami, kad būtent antroji pusė padarys juos laimingais.

Šioje vietoje teks mesti akmenį į moterų daržą, nes joms tai labiau būdinga ir būtent jos laukia princo, kuris įsiverš į gyvenimą ir padovanos joms pasaką. Taps ir mūro siena, ir įvairiausių gėrybių pelnytoju, ir apskritai pripildys gyvenimą šilumos ir laimės.

Savo ruožtu daugybė vyrų eina į santykius, kurie atneša vien tik diskomfortą. Visada svarbu prisiminti tokią taisyklę:

Jei santykiai neina į pliusą, vadinasi, juose nėra jokios prasmės.

O jei prasmės nėra, tuomet reikia užduoti sau vieną paprastą klausimą – dėl ko aš apskritai susitikinėju su šiuo žmogumi?

Nedidelis paaiškinimas

Aukščiau aprašytas ženklas pagrįstas keliais dalykais:

Pirma. Tiek vyras, tiek moteris sugeba savarankiškai tvarkyti savo gyvenimą (su tam tikromis išimtimis, pavyzdžiui, kai moteris yra nėščia, o vyras ja rūpinasi arba kai kas nors iš poros suserga).

Antra. Nė vienas iš partnerių neprisiima atsakomybės už kitą tiesiog šiaip, nei iš šio, nei iš to (išskyrus jau minėtas išimtis).

Trečia. Vyras ir moteris komfortiškai jaučiasi tiek su partneriu, tiek ir be jo (t. y. pora moka pailsėti vienas nuo kito savo asmeninėje erdvėje).

Ketvirta. Abu partneriai vertina santykius, bet kartu nebijo jų prarasti, kadangi gyvenimo prasmė nesusiaurinama iki konkretaus asmens.

Būtent tokiu atveju bus sukurta lygiateisė dviejų visaverčių asmenybių sąjunga, priešingu atveju bus nukrypimų į vieną ar kitą pusę (vyrams tai situacijos, kai moteris reikalauja aprūpinti, išlaikyti, linksminti, visada būti šalia ir t. t.).

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *