8 punktai, kurių laikydamiesi įgyvendinsite didžiausius norus

Originalas

Ar žinote, kad bet kokie norai gali išsipildyti? Netgi yra sukurtas dokumentinis filmas, kuriame atskleidžiamos slapčiausių norų išsipildymo paslaptys. Gali būti, kad jūs tuo visa širdimi netikite, bet juk apie kažką slapta svajojate? Juk ne tik vaikai fantazuoja apie tai, kad visi troškimai išsipildys ir gyvenimas pasikeis. O kas, jeigu iš tiesų jūsų norai gali išsipildyti pakankamai greitai ir lengvai?

Tačiau metuose yra kelios šventės, kurių metu mūsų mintys nevaldomai sukasi apie daug metų brandintus ar neseniai susiformavusius troškimus.

Per Naujuosius metus, Kalėdas, gimtadienį mes nuoširdžiai pagalvojame apie slaptą norą, vaikiškai tikėdami stebuklais.

Kai kurioms laimingosioms dailiosios lyties atstovėms nusišypso sėkmė ir troškimai išsipildo, tarsi iš tiesų šalia būtų stovėjusi geroji fėja.

Tačiau gal šios likimo numylėtinės žino daugiau apie svajones ir norus, nei kiti. Imkime ir atverkime duris į pasaulį, kur viskas įmanoma, kur slapti troškimai išsipildo su 100 procentų garantija.

1. Absoliutus tikėjimas

Pirmiausia, norint, kad bet koks noras išsipildytų, reikia vidinės jėgos ir neabejotino tikėjimo sėkme.

Savo norą turite vertinti pakankamai realistiškai, kad pasąmonė neblokuotų jo išsipildymo. Taip pat neverta svajoti apie tik pasakose įmanomus troškimų išsipildymus.

Jei moteris nėra princesė, vargu ar savo gyvenimo kelyje sutiks princą. Arba, pavyzdžiui, kaip jūs galite patikėti galimybe tapti milijardieriumi, jeigu gaunate vidutinio dydžio atlyginimą, o tarp artimiausių giminaičių su Rockefellerių pavarde?

Todėl išrinkite „žemiškesnius“ norus, kuriais lengvai patikėsite.

Nereikia nusiminti, kad iš pradžių norai nėra labai dideli ir drąsūs. Ateityje statymų kartelę galėsite kelti. Tegu jūsų norai didėja palaipsniui. Ir taip, nors lėtai, bet užtikrintai priartėsite prie galingų ir didelių svajonių.

2. Tikslumas ir konkretumas

Viena iš būtinų sąlygų norų išsipildymui, yra tikslumas ir konkretumas. Pasistenkite maksimaliai detaliai įsivaizduoti savo troškimą: kaip pasikeis jūsų gyvenimas; kaip jausitės toje situacijoje; kaip atrodysite ir elgsitės.

Labai svarbu, kad jūs galėtumėte lengvai įsivaizduoti vizualų paveikslą, kuriame bus pavaizduotas jūsų išsipildęs troškimas. Kuo ryškiau ir spalvingiau tas paveikslas iškils jums prieš akis, tuo labiau tikėtina, kad noras greitai išsipildys.

Asmenims, kurių fantazija nėra labai laki, tačiau troškimas, kad išsipildytų noras, taip pat yra didžiulis, patariama pasidaryti „Norų žemėlapį“.

Tai gali būti įprastas popierinis pagrindas, kurį reikia dekoruoti paveikslėliais, asocijuojančiais su trokštamu noru.

Šitoks būdas padėjo daugeliui žmonių lengvai, be ypatingų pastangų pasiekti norimą tikslą. Taip pat labai svarbu, kad suformuluotas noras būtų užrašytas ant popieriaus. Tokiu būdu jūs parodote, kad esate nusiteikęs ryžtingai, suteikiate troškimui realumą ir perkeliate jį į materialų pasaulį. Taip pat galima užrašyti datą, kada troškimas turi išsipildyti, kad užsibrėžtumėte laiko rėmus.

3. Susitelkimas ties troškimu

Pasistenkite prisiminti savo troškimą iš ryto, dieną, prieš miegą, nepriklausomai tuo metu užplūdusių emocijų. Galima apie jį galvoti bet kuriuo metu ir kuo dažniau.

Taip jūs pagreitinsite svajonės išsipildymą ir greičiau priviliosite troškimą į savo gyvenimą.

4. Noras turi būti įvardinamas kaip įvykęs ir neturėti priešdėlio „ne“

Reikėtų sugalvoti norus, kurie prasidėtų žodžiais: „aš gavau…, aš tapau.., aš padariau… Vartotinas tik esamasis laikas ir įvykęs faktas.

Pašalinkite būsimąjį laiką ir visokius „ne“ , „noriu“, „na, kad man šitaip“.

Niekada ne nemąstykite: „aš nenoriu tapti vyresnė“; „aš visą gyvenimą sunkiai nedirbsiu“.

Pakeiskite žodžius pozityviomis ir tiksliomis formuluotėmis. Nes tik taip norai pradės veikti.

Pavyzdžiui: „aš jauna, graži ir su kiekviena diena tampu vis nuostabesnė“; „aš lengvai susitvarkau su su pareigomis, tai atneša man daug pasitenkinimo ir pinigų“.

Juk šitaip skamba tūkstantį kartų geriau.

5. Nepasakokite visiems apie savo troškimą

Pasakodami apie savo norą aplinkiniams, švaistote jo jėgą ir atitolinate jo išsipildymą. Taip nutinka todėl, kad dažnai žmonės siurbia ne tik jūsų, bet ir jūsų troškimo energiją.

Tegul jūsų troškimas lieka paslaptyje ir tada jis turės daug daugiau šansų realizuotis. Galite apie savo norą papasakoti tik artimiesiems (mamai, mylimajam, patikrintai geriausiai draugei), kurie jums linki sėkmės ir yra geranoriški.

6. Norėkite iš visos širdies

Kuo daugiau jūs patiriate teigiamų ir stiprių emocijų, galvodami apie savo troškimą, tuo greičiau jis išsipildys. Turite norėti iš visos širdies ir mėgaukitės troškimu, tarsi jis jau būtų įvykęs.

7. Negalvokite apie galimą nesėkmę

Jeigu jūs norite gauti tai, ko trokštate, nereikia galvoti apie nesėkmes. Nereikia pergyventi dėl to, kodėl jūsų noras gali neišsipildyti, geriau pagalvokite apie tai, kodėl jis turėtų išsipildyti.

Tik įsivaizduokite naudą, kurią suteiks išsipildęs jūsų noras. O dar geriau, ne paprasčiausiai pagalvokite, o užsirašykite ant lapo teigiamus punktus ir kuo daugiau jų bus, tuo bus geriau.

Jeigu surinksite ne mažiau kaip 20 naudingų punktų, tada noras būtinai išsipildys, nes jame užkoduota galinga jėga ir energija.

8. Būkite geros nuotaikos

Norai dažniausiai išsipildo tiems, kuriems nuo veido nedingsta laiminga ir pasitikinti šypsena. Kodėl taip vyksta, niekas nežino. Bet optimistų troškimai išsipildo dažniau ir greičiau, negu skeptikų ir pesimistų.

Parengė Rytė PetrulytėNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *