Apie vienatvę santuokoje

Kaip gi mes klystame, kai galvojame, jog susituokę išvengsime vienatvės. Ir tada vieną dieną ateina toks momentas. Pabudęs atsisuki ir pamatai, kad šalia tavęs guli visiškai nepažįstamas žmogus.

Laikas bėgo, gyvenimas sruveno kaip įprasta – vaikai, darbas, lyg ir normali šeima. Tačiau vyras lyg ir greta ir tuo pat metu jis tarsi neegzistuoja.

Didelę klaidą daro vienišos moterys, kurios ieško paguodos santuokoje. Tiesa yra ta, kad santuokoje vienatvės išvengti nesigaus. Visų pirma, šią problemą turite išspręsti pačios.

O dar esama tokios klaidingos nuomonės, kad štai „aš dabar ištekėsiu ir perdarysiu vyrą savo reikmėms“. Ne, neperdarysite, žmogaus koks buvo, tokiu ir išliks. Neneigiu, kad gali pagerėti, kad įmanomi pokyčiai, bet tik ne šimtaprocentiniai.

Patikėkite, jums nereikia nieko taisyti ir perdarinėti, nuo viso to vėliau bus tik dar blogiau. Kur kas patikimiau iš pat pradžių susirasti sau tinkamą žmogų.

Štai penki ženklai ir penkios priežastys, kodėl santuokoje esate vieniša:

Pokalbis „skirtingomis“ kalbomis, nėra temų pokalbiams

Vienas iš vienatvės santuokoje požymių – kai du žmonės vienas kito nesupranta, bendrauja skirtingomis „kalbomis“ ir nėra bendrų temų pokalbiams.

Pirmiausia, žinoma, reikia pagalvoti ir išsiaiškinti, ar tai jūsų žmogus, kurio jums išties reikia.

Jei tai įvyko kažkuriuo jau užsimezgusių santykių momentu, o prieš tai viskas klostėsi gerai, pirmiausia išsiaiškinkite tokio elgesio priežastį. Juk nebūna dūmų be ugnies.

Skirtingi interesai

Šia tema galiu pasakyti, kad yra įvairių nuomonių, kai kas sako, kad priešingybės traukia. O kažkas tvirtina, jog geriau, kad interesai sutaptų. Taip, yra daug skirtingų nuomonių.

Vis dėlto yra bendras sėkmingos santuokos principas, jei norite augti kaip asmenybė. Reikia bendrų tikslų, panašaus požiūrio į gyvenimą, kad atsirastų kito žmogaus noras tai realizuoti gyvenime.

Jei vienas iš sutuoktinių nespėja paskui kitą, stovi vietoje arba smukteli žemiau, šie santykiai pasmerkti nesėkmei.

Sutuoktiniui vienodai rodo – yra šeima, ar jos nėra

Sutikite, dažnai girdime, kad vyras nekreipia dėmesio į šeimą. Abejingumas žmonai ir vaikams, nenoras grįžti po darbo namo, nenoras bendrauti…

Šiuo atveju reikia iš pradžių panagrinėti tokio elgesio priežastis.

Pasižiūrėkite, galbūt esate pernelyg nepatenkinta ir nuolat tai demonstruojate, galbūt namuose tvyro nervinga atmosfera? Todėl jis ir neturi noro grįžti namo, vengia skandalų…

Ne, aš nenoriu pasakyti, kad kalta vien moteris, noriu pabrėžti, kad būtina išsiaiškinti ir suprasti, ar esama priežasties asmeniškai mumyse.

Irzlumas ir nervingumas

Nervingumas ir irzlumas šeimoje – didelė problema.

Pavyzdžiui: pora nuolat ginčijasi, vienas kitam nenusileidžia. Jis kažką pasakė, ji kažką pasakė, prasideda skandalas. Po kurio laiko jiedu jau neprisimena, nuo ko viskas prasidėjo, tik aršiai kaltina vienas kitą: „Kurių galų už tavęs tekėjau, juk mane įspėjo!”, o vyras, atsakydamas – „Tu amžinai tik reikalauji, bet niekada manęs nemylėjai, o tavo artimieji manęs nekenčia“.

Arba porai iš pažiūros viskas gerai sekasi, abu bendrauja, nesipyksta. Tačiau kažkuriuo momentu vyras tapo irzlus, niūrus. Paaiškėja, kad žmona aršiai kontroliuoja, gniuždo, nuo ryto iki vakaro be jokių ceremonijų reikalauja, svaidosi pretenzijomis.

Žinoma, būna konfliktinių situacijų ir laimingose ​​šeimose, to išvengti nepavyks.

Atminkite, kad geriems santykiams visada reikia išlaikyti kartu leidžiamo laiko balansą, nepažeidinėti vienas kito asmeninės erdvės.

Seniai galvojate išeiti, tačiau bijote

Moteriai mintys apie išsiskyrimą jau seniai sukasi galvoje, tačiau išeiti nedrįsta. Kalba eina apie baimę būti pasmerktai, apie nepasitikėjimą savimi, baimę likti vienai, likti be nieko.

„Kam aš reikalinga?“, „Turime bendrą būstą, kurgi aš eisiu“…

Ir vis dėlto prieš išsiskirstydami, pagalvokite, išanalizuokite visus „už” ir „prieš”, ieškokite įvairių variantų, kaip išsaugoti šeimą.

Ir vis dėlto, esant abipusiam norui, visada galima rasti išeitį ir pabandyti išsaugoti santykius. Viskas jūsų rankose!

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *