Atlikite šiuos dalykus ir jūsų skalbimo mašina nustos jus nuvilti

Norėdami prailginti skalbimo mašinos tarnavimo laiką, vadovaukitės šiais penkiais patarimais ir pamiršite remontą. Tai nedideli pakeitimai, kurie užtikrins, kad jūsų prietaisas visada būtų geros būklės ir nustosite išleisti daug pinigų specialistams.

Daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be skalbimo mašinos. Sunku nesutikti, nes šis įrenginys dienos metu iš mūsų atima daug darbo. Tiesiog išmeskite skalbinius, įpilkite skalbimo skysčio ir nustatykite programą. Ši įranga, nors ir naudinga, gali greitai sugenda, o remontui reikalinga specialisto pagalba. Jei norite to išvengti, pradėkite rūpintis skalbimo mašina šiais būdais!

Kaip prailginti skalbimo mašinos tarnavimo laiką?

Kartkartėmis reikia patikrinti tam tikras skalbimo mašinos vietas, kuriose kaupiasi skalbimo priemonių likučiai ir nešvarumai. Valymas neleis jiems blokuoti mechanizmų ir įrenginys ilgai veiks gerai.

· Sandariklis – tai guminė apsauga prie būgno, kur dažnai kaupiasi nešvarumai. Kartkartėmis juos reikia nuplauti indų plovikliu.

· Skalbimo mašinos durelės – po kiekvieno plovimo nuvalykite dureles ir palikite praviras. Tada viduje neaugs pelėsis.

· Miltelių talpykla – čia galite pamatyti daug nešvarumų, ploviklio likučių ir net pelėsio! Po kiekvieno naudojimo gerai nuvalykite ir išdžiovinkite. Nuosėdas galite pašalinti actu suvilgytu skudurėliu.

· Nuosėdos ir apnašos – ant atskirų dalių pastebėjus storą kietos dangos sluoksnį, jį reikia kuo greičiau pašalinti. Geras būdas – į miltelių skyrių supilti pakuotę citrinos rūgšties ir nustatyti aukščiausią įmanomą skalbimo temperatūrą.

· Filtras – čia susirenka visi nešvarumai. Jį būtina valyti.

Ar skalbimo mašina skleidžia blogą kvapą?

Jei po skalbimo jaučiate, kad jūsų drabužiai kelia nemalonų kvapą, tai yra ženklas, kad skalbimo mašinos vidų reikia kruopščiai išskalauti. Į miltelių skyrių supilkite pakuotę sodos ir užpilkite pusę puodelio acto. Nustatykite temperatūrą iki mažiausiai 60 laipsnių ir paleiskite programą. Acto kvapas greitai išsisklaidys, o skalbimo mašina bus gaivi ištisas savaites.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *