Bendravimo su draugais taisyklės, kurios padės išsaugoti santykius

Daugelis įsivaizduoja, kad nuoširdus ir draugiškas bendravimas yra galimybė atsipalaiduoti, būti savimi, nesijausti nervingam ar įsitempusiam. Jo metu galima jaustis laisvai ir nesistengti vaidinti jokio spektaklio.

Visas tai taip ir yra, už ką tai ir yra vertinama. Tačiau ne viskas taip paprasta ir vienareikšmiška, todėl nereikėtų daryti skubotų išvadų.

Turite prisiminti, kad draugystę reikia saugoti, o tam reikia nemažai pastangų. Ji gali išlikti ilgalaikė tik tuo atveju, jei vyksta tam tikras tarpusavio bendravimas.

Draugystė tokia ir bus, jei jos metu bus laikomasi tam tikrų taisyklių.

Įdėmiai klausykitės savo draugų

Tai būtina! Jei draugas jums ką nors pasakoja, turite būti pagarbus ir atkreipti dėmesį į tai, ką jis sako.

Turėtumėte užduoti papildomų klausimų, parodyti nuoširdų susidomėjimą tuo, kas draugą jaudina, kas palietė jo širdį. Taip pat turėtumėte prisiminti ką nors panašaus iš savo gyvenimo ir pasidalyti savo patirtimi. Tai padeda užtikrinti produktyvų bendravimą.

Atsargiai duokite savus patarimus

Tai reikėtų daryti atsargiai, net jei to prašo draugas. Jei draugas nepareiškė tokios iniciatyvos, jei jis nepaprašė iš jūsų pagalbos žodžiais, tai ir neturėtumėte to daryti.

Labai rimtais klausimais nereikėtų apskritai sakyti savų patarimų. Priešingu atveju galite po to likti patys kalti.

Išlikite kartu su savo draugais

Tai aktualu susitikimo metu. Šiandien kiekvienas turi išmanųjį telefoną, kurį kartais išsitraukia, kai tenka bendrauti gyvai su savo draugais.

Bet reikėtų padėti į šalį prietaisus ir palaikyti gyvą dialogą. Taip niekas nesijaus vienišas ir bus palaikomi tinkami santykiai.

Negėdinkite savo draugų

Tai reiškia, kad jų nereikėtų prašyti daryti to, ką jūs puikiai žinote, kad jie negali padaryti. Lėtesnis draugas neturėtų būti verčiamas būti greitu, taupaus draugo nereikėtų prašyti paskolinti didelę pinigų sumą.

Sunkiai įvykdomų prašymų taip pat nereikėtų pateikti. Nes tokiu atveju draugai bus priversti išsisukinėti ir jaustis dėl to kalti.

Šių bendravimo su draugais taisyklių reikia laikytis visada. Tuomet santykiai tęsis ne vienerius metus.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *