Česnakus laikykite taip. Jie ilgai išliks švieži ir aromatingi

Česnakas yra vienas iš produktų, kuriuos dažniausiai tenka išmesti. Nusiperkame visą česnako galvutę, sunaudojame kelias skilteles, o likusią dalį dedame į šaldytuvą, kur ji arba pradeda dygti, arba sudžiūsta. Abiem atvejais jis tampa nebetinkamas. Šiame straipsnyje sužinosite kaip laikyti česnakus, kad jis ilgai išliktų švieži ir aromatingi.

Laikyti česnakus nėra taip paprasta. Reikia žinoti, kokių sąlygų jiems reikia, kad česnakai ilgai išlaikytų savo skonį, aromatą ir visas sveikatai naudingas savybes. Laimei, tinkamai laikyti česnakus visai nesunku. Tereikia pasinaudoti šiuo paprastu patarimu.

Kodėl verta valgyti česnakus?

Daugelis žmonių česnakus valgo dėl jiems būdingo aitraus skonio. Tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl šį augalą reikėtų įtraukti į savo racioną. Česnakas yra labai sveikas, stiprina imunitetą ir padeda kovoti su peršalimo ligomis. Tyrimai taip pat parodė, kad jis padeda sumažinti cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje. Be to, jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir padeda gyti žaizdas. Reguliarus česnakų valgymas taip pat padeda atbaidyti erkes (nes pakeičia prakaito kvapą).

Daugelis žmonių nežino, kaip laikyti česnakus

Tinkamai laikant daržoves ir vaisius, jie ilgiau išlieka švieži. Vienas gerai žinomas triukas – šaldytuvo daržovių stalčių iškloti burbuline plėvele, kad produktai nesusitraiškytų ir ilgiau išliktų švieži. Česnakams tokios gudrybės nepakanka. Dėdami juos į šaldytuvą kartu su kitomis daržovėmis, neapsaugosite jų nuo sudygimo ar išdžiūvimo. Česnakai pradeda dygti, kai yra pernelyg drėgnoje vietoje. Ir atvirkščiai, kai sąlygos yra per sausos, jie pradeda trauktis arba džiūti. Bet kuriuo atveju jie greitai tampa netinkami vartoti. Kad taip neatsitiktų ir ilgai išliktų šio augalo skonis ir aromatas, jį reikia tinkamai laikyti. Yra paprastas naminis metodas, kurį naudojant tai padaryti labai paprasta!

Kaip laikyti česnakus?

Norint laikyti česnakus taip, kad jie nepradėtų dygti ar nesudžiūtų, nereikia jokių sudėtingų metodų. Tereikia pasinaudoti paprastu triuku su stiklainiu.

· Paruoškite nedidelį stiklainį.

· Ant dugno paberkite šiek tiek ryžių.

· Padalinkite česnakus į skilteles ir jas sudėkite į stiklainį.

· Ryžiai neleis susidaryti per didelei drėgmei. Taip česnakai ilgiau išliks švieži ir aromatingi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *