Daiktai, kuriuos reikia kuo skubiau išmesti iš namų

Namų energetika tiesiogiai priklauso nuo jų turinio, todėl pavojinga gyventi nereikalingų daiktų nelaisvėje. Galite sukurti palankią atmosferą savo namuose ir pašalinti skurdą, jei išmesite viską, kas užgriozdina erdvę.

Kiekvienas iš mūsų anksčiau ar vėliau supranta, kad jo namuose yra per daug daiktų. Jie sukuria vizualinį triukšmą, šiukšlina erdvę ir kaupia neigiamą energiją. Planuodami valymą, turėtumėte atkreipti dėmesį į 9 daiktus, kuriems namuose tikrai neturėtų būti vietos. Ekspertai rekomenduoja be gailesčio išsiskirti su šiukšlėmis, kad namai taptų galios vieta, o ne jėgas atimančia erdve.

1. Sena patalynė. Žinoma, yra komplektų, su kuriais gaila skirtis, bet tai reikia padaryti. Netvarkingos paklodės, išblukę pagalvių užvalkalai ar suplyšę antklodžių užvalkalai nepagyvins namų. Tokie daiktai gali būti pakartotinai naudojami kaip skudurai, tačiau bioenergetikos srities specialistai nerekomenduoja miegoti ant tokios patalynės, nes gali paūmėti konfliktai šeimoje.

2. Indai. Šiuolaikiniame pasaulyje nebus sunku rasti gražių lėkščių ir net komplektų, kuriuose maistas atrodytų patraukliai. Deficito nebuvimas mums suteikia neribotas galimybes, nes nebereikia užkrauti stalčių indais ar laikyti juos indaujoje. Jei indai tampa pertekliniais, geriau juos paaukoti arba atiduoti, tačiau įskilusius puodelius, lėkštes  geriausia iš karto išmesti.

3. Tušti konteineriai. Dažnai mes paliekame daugybę stiklainių, konteinerių ar dėžių, svajodami juos panaudoti ateityje. Jei jų yra per daug, pats laikas šių daiktų atsikratyti. Daugelis tuščių konteinerių ne tik šiukšlina būstus, bet ir pritraukia skurdą.

4. Popierius. Jei namuose nėra židinio ar krosnelės, tuomet nepatartina kaupti kalnų makulatūros. Susikaupusius prirašytus lapus, senus laikraščius ir žurnalus galima ramia širdimi siųsti perdirbti. Tokių dalykų pasilikimas namuose veda į problemas darbe ir kivirčus tarp šeimos narių.

5. Suvenyrai. Neretai mums įteikiami suvenyrai, kurių ranka nekyla išmesti, o susidėti nebeužtenka vietos. Daiktus, kurių nemėgstate arba kurių valymas užima per daug laiko, reikėtų pašalinti iš namų. Juos galima pastatyti prie įėjimo arba padovanoti paskelbus nuotraukas socialiniuose tinkluose.

6. Drabužiai. Spintoje dažnai kaupiamos nenaudojamų drabužių atsargos. Jei daiktas keletą sezonų gulėjo nepanaudotas, mažai tikėtina, kad jis bus naudingas ateityje. Suplyšę, nudėvėti netinkami drabužiai ir avalynė privalo palikti namus. Jų atsisakius bus galima ne tik padidinti vietos naujiems daiktams, bet ir atsikratyti bėdų, kurias pritraukia nereikalingi daiktai.

7. Prisiminimai. Viską, kas sukelia blogus prisiminimus, liūdesį ar blogą nuotaiką, reikia nedelsiant išmesti iš namų. Neigiamos emocijos nepadės gyventi laimingai, vadinasi, daiktus galima saugiai išmesti. Tai gali būti dovanos iš praėjusių santykių (atvirukai, žaislai), taip pat dovanos iš žmonių, su kuriais nebebendraujama.

8. Gėlės. Seniai žinoma, kad augalai puošia interjerą ir padeda palaikyti mikroklimatą namuose. Tačiau ne kiekviena gėlė pritrauks laimę. Yra augalų, kurie gali pritraukti skurdą, vienatvę ir problemas. Geriau juos išnešti į bendrą koridorių arba atiduoti organizacijai, kur augalai nepakenks.

9. Produktai. Virtuvė – namų širdis, kur svarbi tvarka ir teigiama energija. Virtuvę reikia reguliariai valyti ir tikrinti atsargas. Produktus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, būtina pašalinti, taip pat išanalizuoti pirkinius ir atsisakyti pirkti tas prekes, kurios dažniausiai lieka nepaliestos.

Mus supantys daiktai turi būti naudingi, džiuginti akį ir kelti teigiamas emocijas. Svarbu atminti, kad namai – ne vieta laikyti šlamštą, kuris trukdo pritraukti laimę, atima laiką ir energiją bei neša tik negatyvą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *