Daug metų ieškojau būdų, kaip greičiau nulupti česnaką – pasirodo, viskas yra labai paprasta

Nėra aromatingesnės daržovės už česnaką, tad nieko keisto, jog juo yra gardinama daugybė įvairių patiekalų. Ši prieskoninė daržovė nepalieka abejingų: vieni tiesiog dievina jos kvapą, o kiti negali to pakęsti. Jei esate vienas tų žmonių, kuriam patinka česnako kvapas, jums bus tikrai naudinga žinoti, kaip galima jį greičiau paruošti naudojimui.

Česnakai jau prieš daug metų buvo plačiai naudojami ne tik kulinarijoje, bet ir liaudies medicinoje. Kai peršalame, česnakas gali padėti sustiprinti imunitetą ir greičiau pasveikti. Vis dėlto, turbūt sutiksite, kad česnako lupimas – tikrai nelengvas darbas. Reikia švelniai pašalinti česnako odelę, o tada kruopščiai nusiplauti rankas, kad pašalintumėte česnako aromatą. Laimei, yra gerokai paprastesnis būdas, kuris gali padėti dar greičiau paruošti česnaką. Taigi, ką reikia daryti?

Kaip išspausti česnaką?

Nėra nieko paprasčiau. Jums tereikia paimti į rankas česnako spaustuką ir išspausti česnaką. Pasirodo, ruošiant česnaką visai nebūtina jį nulupti: tereikia sudėti česnako skilteles į spaustuką ir išspausti česnaką. Česnako skiltelės atsiskirs nuo odelės, taigi, jums net nereikės lupti česnako. Ši paprasta gudrybė gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko, kurį tenka skirti maisto ruošimui. Kai išspausite česnaką, tiesiog išmeskite jo atsiskyrusias odeles ir išplaukite spaustuką.

Kaip nulupti česnaką?

· Mikrobangų krosnelės naudojimas tikrai nėra labai populiarus būdas greitai nulupti česnaką. Vis dėlto, tikrai naudinga išbandyti šią gudrybę. Tiesiog sudėkite česnako skilteles į indą ir įdėkite į mikrobangų krosnelę. Raktas į sėkmę yra tinkamas galios (800 W) ir laiko (15 sekundžių) nustatymas. Praėjus šiam laikui, česnako odelė turėtų nukristi pati.

· Stiklainis – dar vienas paprastas sprendimas. Įmeskite į jį česnaką ir uždarykite dangtelį. Dabar reikia intensyviai purtyti stiklainį, kad česnako skiltelės atsitrenktų į indo sieneles. Vos po kelių judesių pastebėsite, kad česnako odelės atsiskyrė.

· Vanduo dubenyje – mažai žinomas, bet puikiai veikiantis būdas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pamirkyti česnaką maždaug 5 minutes. Nusausinkite česnaką popieriniu rankšluosčiu ir tikrai pastebėsite, kad česnako odelės atsiskiria greitai ir lengvai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *