Dulkės ant baldų yra tik prisiminimas nuo tada, kai pradėjau naudoti šį mišinį

Ar dulkės ant baldų vis dar matomos nepaisant nuolatinio valymo? Daugelis iš mūsų susiduria su šia problema, tačiau tik nedaugelis žino, kaip ją išspręsti. Tereikia pagaminti mišinį, kuris padengs paviršių nematomu apsauginiu barjeru!

Dulkės yra įvairių medžiagų mišinys: negyvos odos, gyvūnų plaukų, žiedadulkių ir smėlio. Nors plika akimi jų cirkuliuojančių ore nesimato, baldų paviršius nuolat dengia storas jų sluoksnis. Norėdami jų atsikratyti, naudojame parduotuvėje pirktus preparatus, tačiau jie veikia tik trumpą laiką, nes tik pašalina dulkes, bet nieko nedaro, kad jos nesikauptų. Namuose paruoštas mišinys tik iš dviejų ingredientų bus daug geresnis.

Kaip išvengti dulkių kaupimosi ant baldų?

Kai kurie žmonės nesuvokia, kad dulkės yra veiksnys, sukeliantis daugybę alergijų. Kai pradeda kamuoti nuolatinis kosulys, pagalvokite, ar jūsų aplinka nėra dulkėta. Vien jų atsikratyti yra tik pusė darbo. Geriausia baldus padengti apsauginiu barjeru specialaus skysčio pavidalu. Jums reikės trijų ingredientų: acto, alyvuogių aliejaus ir eterinio aliejaus. Į purškimo buteliuką supilkite 50 ml acto, du šaukštus alyvuogių aliejaus (tiks ir rapsų aliejus) bei kelis lašus eterinio aliejaus. Suplakite mišinį ir purkškite ant baldų, tada nuvalykite minkštu skudurėliu. Kitą kartą valydami pamatysite, kad dulkės taip agresyviai nenusėda ant spintų ar komodų.

Kaip apsaugoti grindis nuo dulkių?

Dulkės kaupiasi ne tik ant baldų, bet ir ant grindų. Jas irgi verta saugoti, tik kiek kitokiu mišiniu. Pačioje pradžioje nuvalykite visą paviršių nuo didesnių šiukšlių. Paruoškite kibirą su šiltu vandeniu ir įpilkite į jį du produktus: dangtelį grindų valymo skysčio ir tiek pat skalavimo skysčio. Jis turi antistatinį poveikį, todėl dulkės lengvai neprilps prie paviršiaus. Sprendimas tinka visų tipų grindims, todėl gali būti naudojamas visuose namuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *