Įdėkite pjaustymo lentelę į šaldytuvą. Sužinoję priežastį, taip darysite visada

Jei jūsų medinė pjaustymo lentelė atrodo prastai ir ant jos matote įvairių dėmių ir spalvos pokyčių, tuomet dėmesio! Įsigėrusios produktų sultys ir sudžiūvę maisto likučiai, kurių nepavyko nuplauti su indų plovimo skysčiu, sudaro palankią terpę grybeliams ir bakterijoms daugintis!

Kiekvieną kartą, kai naudojate tokią lentelę, pernešate šiuos mikroorganizmus į ruošiamą maistą! Tai ne tik bjauru, bet ir pavojinga sveikatai! Kaip apsaugoti pjaustymo lentelę nuo įvairių bakterijų? Išbandykite ypatingą, bet labai paprastą būdą…

Kaip užtikrinti pjaustymo lentelės švarą?

Labai veiksmingas patarimas yra… šaldymas!

Pjaustymo lentelę kruopščiai nuplaukite (šiltu vandeniu, indų plovikliu ir kempine arba vieliniu šepečiu) ir nusausinkite, įsitikinkite, kad ji nebe karšta. Kai plaunate medinę lentelę, į ją patenka drėgmė, kuri sudaro palankią terpę bakterijoms daugintis – laikydami medinę lentelę šaltai sustabdysite šį procesą!

Jei pjaustymo lentelę laikysite šaldytuve arba šaldiklyje, apsisaugosite nuo mikroorganizmų dauginimosi ant jos paviršiaus ir viduje.

Prieš dėdami į šaldytuvą, galite ją patepti citrinos sultimis, kurios savaime turi valomųjų ir kvapus naikinančių savybių.

Nežinote, kaip išvalyti pjaustymo lentelę, kad galėtumėte tai padaryti efektyviai, bet jos nesugadintumėte?

Naudokite neįtikėtinai veiksmingą, bet saugų naminį metodą, naudodami valgomąją druską ir pusę citrinos!

Pabarstykite pjaustymo lentelės paviršių 2 arbatiniais šaukšteliais druskos ir nušveiskite ją citrinos puse. Švelniai paspauskite citriną, kad lėtai, bet palaipsniui išsiskirtų sultys.

Šis metodas, nors ir banaliai paprastas, turi trigubą poveikį: valo, dezinfekuoja ir balina! Nieko nelaukite, išbandykite, ir poveikis pranoks jūsų drąsiausius lūkesčius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *