Išties mylintys žmonės

Neretai rimtą jausmą žmonės painioja su įsimylėjimu. Ir kai bendrame gyvenime prasideda problemos (buitinės, materialios), pora neatlaiko išbandymo ir išsiskirsto. Taip atsitinka todėl, kad partneriai nesuformavo savyje noro, vidinio poreikio vienas kitu rūpintis.

Išties mylintys žmonės yra tie, kurie sugebėjo padaryti vienas kitą laimingais, brangina tai, kad jie kartu, kad yra išties artimi, sugeba suprasti ir palaikyti savo antrą pusę bet kokioje situacijoje.

Jie laimingi, jausdami savo vienybę, abipusę šilumą ir abipusį rūpinimąsi. Žinoma, tokie santykiai turi būti užauginami, savaime jie nesusiformuoja. Dėl to meilė – tai ilgalaikis darbas, duodantis puikių, dosnių vaisių.

Gaila, bet dauguma nežiūri į savo meilę rimtai, su atsakomybe. Daugumai meilė – tiesiog ryškus išgyvenimas, malonumas. Jie mėgaujasi juo, kai įsižiebia aistra, o paskui, kai ta ugnis natūraliu būdu priblėsta – kankinasi dėl adrenalino stokos ir visa tai lydinčio minčių chaoso.

Tokie nevykę įsimylėjėliai pradeda kaltinti buitį, atseit, „buitis užgraužė”, „įkyrėjo”, „nuvargino” ir „iškankino”, o iškart po to ima dairytis aplinkui, nusprendę įsimylėti kokį nors kitą žmogų. Iš tikrųjų gi skundai dėl buities – visiški niekai, vaikiški atsikalbinėjimai.

Problema žymiai gilesnė. Iš patirties žinau, kad geruose kolektyvuose „buitinės problemos” žmones suvienija, ir dar taip stipriai, kad jokios rojiškos gėrybės nesuvienytų.

Dėl to, jei mylinčiai porai (o pora – irgi kolektyvas) kyla buitinių problemų, atmeskite visas tas kalbas apie buitį ir atidžiau pasižiūrėkite, kas per žmonės tą porą sudaro.

Matyt, dar nesusiformavo jiems nuoširdus noras, vidinis poreikis rūpintis vienas kitu, o be šito meilė – ilga ir tikra – neįmanoma.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *