Kaip buityje panaudoti skalbinių minkštiklį? Pasirodo, šis produktas gali praversti įvairiose situacijose

Kai kurios buitinės chemijos priemonės gali būti naudojamos gerokai plačiau nei jų pirminė paskirtis.  Pavyzdžiui, indaplovės tabletės naudojamos įvairiems paviršiams valyti. Audinių minkštiklis yra vienas iš tų produktų, kurio panaudojimo galimybės yra tikrai labai plačios.  Jo savybės praverčia ne tik  skalbiant drabužius, bet taip pat ir valant namus. Sužinokite, kur galima naudoti šį produktą.

Kad ir kada atvykčiau pas savo draugę Leną, jos namai visada spindi švara. Nors aš savo namus tvarkau ganėtinai dažnai, tačiau švara tenka džiaugtis gana trumpą laiką. Atrodo, kad ką tik nuvaliau nuo lentynų dulkes, o jų sluoksnis ir vėl tapo gana didelis. Daugumai žmonių ši situacija yra tikrai pažįstama.

Pasiteiravau savo draugės, kaip dažnai ji valo namus, o ji tik nusijuokė. Pasirodo, nuo dažno tvarkymosi ją gelbsti tam tikros gudrybės, kurios padeda gerokai ilgau palaikyti švarą. Tai, ką ji man papasakojo, manau, bus naudinga žinoti ir jums. Pasirodo, Lena savo namų valymui gana dažnai naudoja audinių minkštiklį.

Kaip naudoti skalbinių minkštiklį?

Valymas. Gana dažnai ant baldų galite pamatyti dėmių ir riebalų žymių. Tie, kurie turi mažų vaikų, puikiai žino, kad mažos rankytės visur stengiasi palikti savo pėdsaką. Pašalinti seną dėmę prie durų rankenos arba ant matinio stiklo nėra taip paprasta. Vis dėlto, čia gali pagelbėti audinių minkštiklis. Jame yra paviršinio aktyvumo medžiagų, kurios gali įveikti tokius teršalus. Tiesiog užtepkite audinių minkštiklio ant skudurėlio ir nuvalykite probleminę vietą. Jei nešvarumai labai įsisenėję, pabandykite užtepti didesnį audinių minkštiklio sluoksnį ir palikti kelias minutes susigerti. Praėjus šiam laikui, nuvalykite audinių minkštiklio likučius kempine. Audinių minkštiklį taip pat galite naudoti valydami stiklinius paviršius. Jei namuose neturite specialaus valiklio, skirto stikliniams paviršiams, jį galite pakeisti audinių minkštikliu.

Apsauga ir blizgesys. Audinių minkštiklio sudėtyje dažniausiai yra silikonų. Užtepus ant baldo paviršiaus, šios mikrodalelės padengia laką papildomu apsauginiu sluoksniu. Jei ant baldų yra įbrėžimų, audinių minkštiklis gali užmaskuoti šiuos trūkumus. Žinoma, tai bus veiksminga tik tada, jei pažeidimai yra gana nedideli. Audinių minkštiklyje esantys silikonai  suteikia paviršiams blizgesio, kuris išlieka gana ilgą laiką.

Švaros palaikymas. Audinių minkštiklis taip pat pasižymi ypatingomis antistatinėmis savybėmis. Tai neleidžia dulkėms nusėsti ant paviršiaus iš karto po to, kai jas nuvalysite. Taip baldai ilgiau išliks švarūs.

Malonus aromatas. Žinoma, audinių minkštikliai visada maloniai kvepia. Jei šia priemone nuvalysite baldus savo namuose, kambaryje karaliaus nuostabus aromatas. Be to, net alergiškiems žmonėms nereikia jaudintis dėl saugumo.  Nepamirškite, kad audinių minkštiklio pirminė paskirtis yra skalbti drabužius, kuriuos nešiojame prie kūno. Būtent todėl  kuriant gaminį atliekami specialūs bandymai ir siekiama, kad audinių minkštiklis nekeltų alergijos.

Žinoma, man šie audinių minkštiklio panaudojimo būdai buvo tikras atradimas. Dabar mano namai daug švaresni ir visada tvyro malonus kvapas. Esu tikra, kad jums taip pat patiks šie audinių minkštiklio panaudojimo būdai, ir šias gudrybes išbandysite savo namuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *