Kaip elgtis, jei partneris ėmė pavyduliauti?

Pavydas – mums visiems pažįstamas jausmas, tačiau kartais jis būna nepagrįstas. Jei jūsų partneris ima be jokios priežasties pavyduliauti, tikėtina, kad svarstote, kaip turėtumėte pasielgti. Žemiau pateikti patarimai padės jums įveikti įtampą ir pagerins jūsų tarpusavio santykius.

Raskite problemos šaltinį

Turėtumėte gerai pagalvoti, kodėl jūsų partneris ėmė pavyduliauti. Įvertinkite, ar taip buvo visada, ar vis dėlto  pavydas pradėjo ryškėti po tam tikrų įvykių. Atradę problemos šaltinį galėsite kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Kalbėkitės

Turėtumėte nuoširdžiai pasikalbėti su partneriu ir pabandyti išsiaiškinti, kodėl jis ėmė pavyduliauti. Nuoširdžius pokalbius vertėtų inicijuoti pakankamai dažnai, nes tai sustiprins tarpusavio ryšį ir padės geriau suprasti savo antrąją pusę.

Mokykitės iš ankstesnių patirčių

Kai partnerio pavydas jau bus atlėgęs, ir jūs galėsite ramiai pasikalbėti, paprašykite savo partnerio paaiškinti, kodėl atsidūrėte tokioje situacijoje. Gali būti, kad jūsų partneris pripažins savo klaidą, ir ateityje panašioje situacijoje elgsis adekvačiau.

Nustatykite ribas

Pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, kokios situacijos jums abiem atrodo netoleruotinos, ir ateityje tai gali padėti išvengti nesusipratimų.

Nors visos šios rekomendacijos gali atrodyti pernelyg elementarios, tačiau visa tai tikrai padės jums pagerinti santykių kokybę ir leis išvengti nepagrįstų pavydo scenų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *