Kaip išsirinkti tinkamą partnerį?

Pagrindinis klausimas, kurį daugelis pamiršta užduoti sau, yra tai, kam jums reikalingi santykiai? Tatjana Persiko – psichologė, psichoterapeutė, santykių ekspertė, papasakojo, kaip išsirinkti tinkamą partnerį santykiams. Atrodytų, kokie čia dar klausimai. Visiems reikia santykių, tiesa? Jei į tai žiūrite rimtai, tada ne. Gyvenime būna atvejų, kai mums geriau būti vieniems. Ir yra žmonių, kurie, apskritai, neturi tokio poreikio – būti santykiuose. Tačiau jei esate iš tų, kuriems rūpi turėti artimą partnerį, čia taip pat yra įvairių dalykų, į kuriuos derėtų atsižvelgti.

Santykiai gali būti trumpalaikiai ir ilgalaikiai. Pastaruoju metu dažnai girdžiu ir iš moterų, ir iš vyrų – partnerio noriu 5 metams, o paskui žiūrėsime, kas bus toliau. Būtent dėl šios priežasties svarbu pasirinkti partnerį su panašiais lūkesčiais, kad ateityje nekiltų konfliktų ir nusivylimų.

Žinoma, eiti į pasimatymus su anketa ar rengti apklausas nėra pati geriausia mintis. Yra švelnesnių būdų išsiaiškinti, kas jums svarbu. Neikite į pasimatymą, kol nesurinksite reikiamos informacijos apie partnerį. Sužinokite, kaip jus dominantis asmuo yra subrendęs, kokie jo lūkesčiai, kokie jo santykiai su kitais žmonėmis, ypač su priešinga lytimi, ir su pasauliu apskritai.

Neklausinėkite banalių klausimų. Kai klausiate apie ką nors, nepamirškite atsakymo į klausimą „kodėl turėčiau tai žinoti“. Užuot klausę: „Kokį įsivaizduoji savo gyvenimą po 5 metų?“, paklausk jo / jos, kokia buvo jo vaikystės svajonė. Į ką atkreipiame dėmesį: išsipildė, neišsipildė ir kokios emocijos dėl to kyla. Remdamiesi atsakymu, suprasite, kokiais principais žmogus gyvena ir kokio scenarijaus laikosi, kaip jis reaguoja, kai susiduria su sėkme / nesėkme. Kas jam svarbu ir ką apie tai manote jūs.

Galimi scenarijai

  • Viską darau pats / pati.
  • Esu nevykėlis, man reikia mūzos / princo ant balto žirgo.
  • Mano gyvenime viskas klostosi į gera.
  • Gyvenimas chaosas, nieko nesuprantu, bet juo mėgaujuosi.

Apytiksliai supratus šio žmogaus gyvenimą, belieka padaryti tam tikras išvadas ir apsispręsti: ar iki gyvenimo pabaigos esate pasiruošęs būti su šiuo žmogumi, ar kitu?

Pirmasis scenarijus dominuos, kai žmogus suvokia save kaip asmenybę ir gali pats savimi pasirūpinti. Greičiausiai tai įdomus žmogus, ir turėsite apie ką pasikalbėti.

Antras scenarijus – kandidatas į tarpusavio priklausomybe pagrįstus santykius. Kai kuriems tai tinka, nors tai ir nėra pats sveikiausias pasirinkimas. Prisijungę prie šio scenarijaus, būkite pasirengę prisiimti atsakomybę už šį asmenį (ir ne tik finansiškai). Greičiausiai teks atsakyti ir už jo vidinę būseną bei emocijas.

Trečiajame scenarijuje greičiausiai sutiksite ryškų menišką žmogų, lengvai bendraujantį ir aistringą optimistą. Labai malonu ir lengva būti su tokiais žmonėmis, bet jums jis netiks, jei nuo gimimo esi nerimastingas ir apdairus žmogus. Su tokiu žmogumi jums bus sunku planuoti ateitį. Nes jam svarbiausia iš gyvenimo gauti tikrą malonumą, nepaisant išorinių veiksnių. Dažnai jam sunku nusileisti iš dangaus į žemę, o ir nereiškia, kad jam to reikia.

Ir paskutinis, ketvirtas scenarijus, tai žmogus, kuris dabar yra kryžkelėje. Jis nesupranta, kodėl atėjo į šį pasaulį, kur judėti toliau. Tikėtina, kad šiuo metu jis išgyvena amžiaus krizę. Su tokiu žmogumi šiuo metu bus sunku užmegzti santykius.

Norint labai rimtai žiūrėti į šį klausimą – gyvenimo draugo pasirinkimą, rekomenduoju pagalvoti patiems ir nustatyti, kokio scenarijaus siekiate? Bei, žinoma, įvertinti, kuris scenarijus jums atrodo patraukliausias antros pusės gyvenime?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *