Kaip suprasti, ar vyras jumis susidomėjęs

Dažnai nutinka, kad moteris, grįžusi iš pasimatymo, nesupranta, ar ji paliko gerą įspūdį vaikinui, ar ne. Atrodo, kad viskas klostėsi gerai, tačiau vaikinas po pasimatymo nebesusisiekia su jumis. Kas nutiko? Ar kažką padarėte ne taip?

Nebesikankinkite! Jei pasimatymo metu atidžiai stebėsite vyro elgesį, galite lengvai suprasti, ar jis jumis susidomėjęs, ar ne.

1. Vyro akys žiūri tiesiai į jus, o ne kažkur kitur

Šalia jūsų vyras viską pamiršta ir žiūri tiesiai jums į akis, o ne kažkur į šoną ar viršų. Viskas aplinkui jam laikinai nustoja egzistuoti. Jei pasimatyme vyras vengia žiūrėti į jumis ir vis žvilgčioja kitur – jūs jam esate visiškai neįdomi ir antro pasimatymo nebus.

2. Vyras stengiasi rodyti jums dėmesį

Pasimatyme nuoširdžiai susidomėjęs vyras bando jus linksminti iš visų jėgų ir daro viską, kas įmanoma, kad vakaras jums abiems būtų praėjęs puikiai. Jis mielai stengsis pratęsti pokalbį, domėsis jumis, pasidalins smagiomis istorijomis. Jei vaikinas mažai jums kalbina ir turite pati palaikyti pokalbį – jūs jam nesate labai įdomi.

3. Jis rūpinasi jumis

Jei patraukėte vyro akį pasimatymo metu, jis kartas nuo karto stebės, ar nesate sušalusi, alkana ar pavargusi. Jis nerimaus dėl jūsų komforto ir prireikus duos jums savo švarką, kad sušiltumėte. Tokie gestai reiškia, kad tikrai padarėte jam įspūdį.

4. Jis liečia jūsų veidą

Bendraudamas su jumis, jis stengiasi paliesti jūsų veidą netyčia perbraukdamas smakrą ar paliesdamas ausį? Tai geras ženklas, kuris atskleidžia, kad esate jam labai simpatiška ir jo dėmesys skirtas tik jums.

5. Pamatęs jus vyras išsitiesia kaip styga

Jei matydamas jus jis išsitiesia kaip styga ir nori pasirodyti aukštesnis, sveikiname! Vaikinas jaučiasi kaip malonus milžinas, kuris nuo šiol privalo rūpintis savo mažąja princese.

O kokie kiti gestai, jūsų manymu, atskleidžia, kad vyras yra susidomėjęs mergina? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *