Kaip suprasti, kad žmogus iš tikrųjų jūsų nemyli?

Geriau kuo greičiau atsikratyti iliuzijų ir abejonių. Kurkite santykius tinkamu būdu. Ar dėl kokių nors priežasčių galvojate, kad partneris jūsų nemyli?

Bendraujate, dalinatės, leidžiate laiką kartu, rašote vienas kitam, tačiau abejojate dėl nuoširdžios meilės? Tikriausiai jums atrodo, kad jus kankina paranoja ir kad dėl nieko kaltinate gerą žmogų. Yra neabejotinų ženklų, kad žmogus jūsų nemyli, ir juos puikiai supranta jūsų pasąmonė.

Viena moteris su draugu atėjo vesti paskaitos. Bent jau moteris manė, kad atėjo su savo draugu. Tačiau neseniai kažkas jai pradėjo kelti abejones, nors tam nebuvo jokios priežasties! Tačiau išlipusi iš mašinos moteris pamatė po kojomis mažą monetą. Draugas garsiai jai pasakė: „Paskubėk, pasiimk tą monetą! Tai reiškia sėkmę ir ji tau šiandien pravers!“… Tai buvo pasakyta nemaloniu tonu, su paslėptu pasityčiojimu ir pavydu.

Paskaita praėjo puikiai, moteriai visi plojo. Ji buvo išklausyta. Jos draugas padėjo organizuoti kitus pasirodymus, jis nemokėjo viešai kalbėti ir nenorėjo pats vesti paskaitų. Jis liko patenkintas antruoju vaidmeniu ir geru atlygiu. Bet akivaizdu, kad jis jai ne visai tiko… Vėliau jis apšmeižė šią moterį ir sukėlė jai daug problemų.

Kaip suprasti, kad žmogus iš tikrųjų jūsų nemyli? Yra ženklų, pagal kuriuos galima suprasti, kad nesame mylimi. Pristatysime jums, kokie tie ženklai.

1. Negražūs komplimentai. Pavyzdžiui, „Ta suknelė jums labai tinka. Labai gražu. Puikiai užmaskuoja jūsų figūros trūkumus!“ Arba „Jums sekėsi puikiai. Jūs taip gerai kalbėjote! Net nesitikėjau to iš jūsų. Jūs dažniausiai turite kalbos problemų!“ Arba „Jūs atrodote taip gerai! Numetėte svorio. Tikiuosi, kad niekuo nesergate!“… Šie komplimentai labai nuodingi ir žeidžia, nors iš pradžių ir atrodo, kad mus pagyrė.

2. Žmogus yra godus ir šykštus. Jam gaila ką nors mums duoti, jis stengiasi, bet negali įveikti savęs. Jis pasiima sau viską, kas skanu. Jis tarsi saugo daiktus nuo mūsų. Kad ir kokius gerus jausmus žmogus išreikštų, jei jis ima viską tik sau, jis mūsų nemyli.

3. Pagaunate nemalonų šaltą žvilgsnį į save ir pastebite dirbtinę šypseną – tai netikrų draugų šypsena, kai lūpų galiukai pakelti, o akys nesišypso. Jie sveikina jus su sėkme arba sako gerus žodžius, tačiau veido išraiška neatitinka žodžių.

4. Esate kritikuojamas. Po kritikos nėra noro ką nors tobulinti ar taisyti, jaučiatės nieko vertas ir silpnas. Jūs nebenorite daryti to, ką darote ar norėjote daryti. Jūsų jėgos ir įkvėpimas išnyksta.

5. Žmogus dažnai sako juokelius apie jus. Bet tie juokeliai nėra juokingi, jie įžeidžiantys. Šis žmogus iš jūsų tiesiog šaiposi. Dažnai jis tai daro kitų akivaizdoje, tarsi netyčia paliesdamas jūsų skaudamas vietas. Esate priverstas juoktis su visais, bet jus tai skaudina.

6. Jums tampa kažkaip sunku būti šalia šio žmogaus, net jei jis yra artimas draugas ar giminaitis. Jūs patiriate įtampą, bandote atitolti – emociškai ar fiziškai. Suprantate, kad pradėjote vengti artimo kontakto, tačiau šis žmogus suglumęs, gūžteli pečiais ir klausia: ar jis padarė kažką blogai? Jūs vėl esate priverstas bendrauti ir teisintis, pasakyti, kad buvote tiesiog užsiėmęs ar sergate…

7. Šis žmogus nuolat su jumis kalbasi neigiamomis temomis. Jis tarsi stumia jus į blogus prisiminimus ir bando jums sukelti blogas emocijas. Jis kalba apie tai, ką jums sunku ar nemalonu išgirsti, apie tai, kas jus nervina. Jis klausia, kas jus nervina. Jūs galvojate, kad jis tikriausiai tiesiog nežino, kad tai yra jums skaudi tema. Ne, jis puikiai žino. Štai kodėl jis apie tai kalba.

Tai paprasti ženklai, kurie rodo, kad nesate mylimas. Sieloje nemalonūs jausmai kaupiasi ir galiausiai išsiveržia. Atsikratykite toksiškų žmonių ir mėgaukitės ramiu, gražiu gyvenimu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.