Kaip suprasti, kad žmogus jums tinka energetiškai ir emociškai?

Pirmas pasimatymas – svarbiausias santykių vystymosi etapas, nes būtent per pirmąjį susitikimą pajaučiame, ar žmogus mums tinka. Bioenergetikos srities žinovai pasakojo, kaip pirmo susitikimo metu suprasti, ar žmogus jums tinka, ar ne.

Reikėtų iš karto paminėti, kad žemiau aprašyti ženklai yra svarbūs ne tik per pasimatymą, bet ir tiesiog bendraujant su žmonėmis. Stebėkite šiuos požymius, jei norite kuo tiksliau nustatyti žmonių suderinamumą.

Klausykite savo vidinio balso

Jūsų intuicija jūsų tikrai neapgaus. Jei vidinis balsas jums sako, kad kažkas negerai, jokiu būdu nepasitikėkite žmogumi, nes jo miela šypsena ir gerumas gali būti melo iliuzija. Taip yra būtent tada, kai dėl kokių nors priežasčių tiesiog negalite patikėti, kad prieš jus esantis žmogus yra toks, koks jis nori atrodyti. Jei neturite keistos nuojautos, tuomet galite pasikliauti logika – tai nebus klaida.

Daugelis žmonių yra pernelyg veidmainiški. Tokiu atveju geriau nepasitikėkite savo intuicija, nes galite ją supainioti su nuolatiniu nepasitikėjimu žmonėmis.

Pažiūrėkite į žmogaus akis

Pažvelkite į jums patinkančio žmogaus akis. Pasistenkite „perskaityti“ jo sielą, ketinimus, charakterį. Akys, kaip žinote, nemeluoja. Jei jose matote šaltumą, tai galbūt šis pasimatymas turėtų būti paskutinis. Jei pažvelgę į akis pajusite teigiamos energijos antplūdį, tai parodys, kad einate teisingu keliu.

Nereikia jaudintis, jei žmogus žiūri į šalį. Jis gali būti drovus, todėl neklausykite tų, kurie sako, kad normalūs žmonės visada turi palaikyti akių kontaktą.

Pasidalinkite svarbia informacija apie save

Čia viskas labai paprasta – jei pasakote žmogui kokią nors paslaptį apie save, bet po to jis mainais su jumis niekuo nepasidalina, tai gali reikšti, kad jis nėra pasiruošęs jums atiduoti savo energijos. Arba šis žmogus yra uždaras, arba jis nejaučia jums simpatijos. Šį triuką geriausia padaryti pasimatymo pabaigoje.

Šis sudėtingas suderinamumo ir atvirumo tikrinimo metodas ne visada veikia, tačiau daugeliu atvejų jis gali padėti priimti reikiamą sprendimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *