Kaip žmogų veikia dėvėti drabužiai pagal Feng Shui?

Dėvėtų prekių parduotuvės yra tos vietos, kur galite nusipirkti drabužių, kurie anksčiau priklausė kitam asmeniui. Su tokiais dalykais turėtumėte būti atsargūs. „Feng Shui“ ekspertai papasakojo apie galimą tokių drabužių pavojų.

Yra žinoma, kad drabužių spalva labai stipriai veikia mūsų čakras. Pasirodo, kad svarbų vaidmenį vaidina ne tik drabužių spalva, bet ir kilmė. Net jei paimsite ką nors iš draugo ar draugės vienai dienai, tai gali rimtai sugadinti jūsų sėkmę ir nuotaiką, jau nekalbant apie energiją.

Dėvėtų drabužių įtaka žmogaus energijai

Kitų žmonių apranga neigiamai veikia mūsų biolauką. Net jei tokie drabužiai yra tik namuose, jie blogai veikia Qi (Či) energiją. Dėl to žmonės namuose gali ginčytis ir net sirgti.

To galima išvengti, ir gana paprastai. Pirkite tai, kas jums patinka, tačiau nepamirškite išvalyti daiktų energetiką, kad nesukeltumėte rūpesčių ir problemų sau ir artimiesiems.

Įsiklausykite į savo intuiciją

Visų pirma ir svarbiausia – įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jei kažkas jūsų viduje liepia nepirkti konkretaus drabužio iš dėvėtų prekių parduotuvės, tuomet to neturėtumėte ir daryti. Galbūt tai priklausė sergančiam ar negatyviam asmeniui, kuris buvo nelaimingas.

Išplaukite dėvėtus drabužius

Jei nuspręsite juos nusipirkti ir parsinešti namo, tuos drabužius būtinai išskalbkite. Tai neturėtų būti įprastas skalbimas. Įpilkite šiek tiek jūros druskos. Geriau skalbti su kitais jums priklausančiais skalbiniais. Po to reikia pakabinti dėvėtus drabužius, kad išdžiūtų, tačiau darykite taip, kad jie būtų saulėje.

Be to, patariame laikinai nedėvėti tokių drabužių, suteikiant jiems galimybę pora dienų tiesiog pagulėti namuose. Taigi jie prisisotins jūsų gimtosios energetikos ir pagaliau atsikratys savo praeities.

Atlikite valymo ritualą

Tam jums reikės smilkalų. Uždekite smilkalų lazdelę, geriausia su citrusinių vaisių kvapu. Padėkite ją taip, kad įsigyti drabužiai kuo stipriau prisisotintų šio kvapo. Ritualo metu tris kartus pasakykite: „Tai buvo svetima, dabar tai mano. Visi blogi dalykai praeina, visi geri dalykai ateina“.

Tai padės padaryti daiktą jūsų ir išvalys jį nuo kito žmogaus pėdsakų, jo problemų ir energijos. Kalbant apie vaikų drabužius, galite praleisti ritualus su jais ir net neskalbti jų, jei norite, nes vaikai „a priori“ nepriima blogos energetikos į save.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.