Kodėl buvę vyrai vėl nori susitikti

Vienaip ar kitaip horizonte vėl pasirodo daugybė buvusiųjų: po mėnesio ar net po metų. Kas juos traukia? Kodėl jie domisi jūsų gyvenimu?

1. Jie ieško būdo patenkinti savo ego

Jis nori įsitikinti, kad jūs jo nepamiršote / dėl jo kentėjote / vis dar jį mylite, ir taip sustiprinti savo savigarbą.

2. Jie nori pasiguosti

Šiuolaikiniame pasaulyje sunku gauti gerą emocinę paramą. Jei buvote ne tik geri meilužiai, bet ir artimi draugai, vadinasi, jis tavyje tiesiog ieško to, ko naujame gyvenime dar nerado. Problema ta, kad pasiguodęs dėl savo problemų jis vėl dingsta, o tai gali jus emociškai įskaudinti. Apsvarstykite, ar verta eikvoti savo energiją.

3. Suprato, kad geriau nebus ir nusprendė grįžti

Kai esate ilgalaikiuose santykiuose su savo trūkumais ir problemomis, galite pradėti galvoti, kad su kitu žmogumi viskas gali būti geriau. Jis gali išvykti, pabandyti su kitu ar kita ir, suprasdamas, kad ten nėra geriau, kad visi žmonės nėra tobuli, norės grįžti atgal, nes jūs jau metų metus išbandytas „variantas“ ir jis jus geriau pažįsta.

4. Jis klaidingai įsivaizduoja, kad draugauja su jumis

Klišė „būkime draugais“ gyvuoja iki šiol. Nors tai tik pretekstas draugiškai išsiskirti, daugelis vis dar tiki, kad tai įmanoma. Tai įmanoma, jei tikrai turėjote daugiau draugiškų santykių nei meilės ar romantinių santykių.

5. Jis pasikeitė

Jo gyvenimas pagerėjo ir jis nori žinoti, kaip jums sekasi, palyginti, pasigirti, vėl įtikti savo ego.

6. Jis nori sekso

Taip, tradicinis seksas su buvusiuoju, kai vienas kitą jau puikiai pažįstate, bet atrodo, kad nėra jokių įsipareigojimų.

7. Jis labai nori antro šanso

Kartais nutinka taip, kad tik pralaimėjęs žmogus supranta, ką prarado, ir šį kartą tikrai yra pasiruošęs pabandyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *