Kodėl reikia nešioti sužadėtuvių žiedą

Visada malonu būti svečiu vestuvėse. Stebėti, kokie laimingi jaunavedžiai, kaip nerimauja jaunikis, maudamas nuotakai ant piršto vestuvinį žiedą, kaip džiaugiasi artimieji. Žinoma, tai yra virpinantis ir švelnus momentas kiekvienos poros gyvenime. Visada su džiaugsmu stebiu naujos šeimos gimimą!

Tačiau pastebėjau, kad daugelis sutuoktinių ilgainiui nusiima vestuvinius žiedus. Vieniems tiesiog nepatogu, kitiems papuošalai trukdo dirbti, tretiems nebetelpa pagal dydį. Aš jums papasakosiu, kodėl reikia mūvėti vestuvinius žiedus, net jei kartais jie trukdo.

5 priežastys dėvėti vestuvinį žiedą

Meilės simbolis

Jei vieną dieną norite nusimauti vestuvinį žiedą nuo piršto, prisiminkite, kaip per vestuves ir iš karto po jų žavėjotės juo. Nes tai ne tik puošmena. Žiedas yra jūsų meilės, pagarbos, švelnumo simbolis. Žinoma, šeima nėra sukurta vien dėl žiedo, tačiau tai yra galingas ženklas, su kuriuo geriau nesiskirti.

Socialinė padėtis

Pasitinkame pagal rūbą… Jūsų pašnekovas, norėdamas daugiau sužinoti apie jus, būtinai žiūrės į jūsų ranką ieškodamas žiedo. Jei žmogus vedęs, apie jį dažniausiai susidaro teigiama nuomonė. Tai reiškia, kad esate patikimas žmogus, kuris moka prisiimti atsakomybę.

Priminimas apie įžadus

Nuo to momento, kai sumainėte žiedus ir vienas kitam pasakėte „taip“, jūsų gyvenimai tampa susiję. Dabar kiekvienas jūsų veiksmas ir sprendimas turi įtakos ne tik jums, bet ir jūsų partneriui. Vestuvinis žiedas ant piršto primena atsakomybę, kurią prisiėmėte abu.

Apsauga nuo išdavystės

Žinoma, tai ne tik žiedas. Tačiau žmogus, kuriam patinkate, gali sustoti pamatęs žiedą ant jūsų piršto. Šis ženklas rodo, kad esate vedęs ir ištikimas savo partneriui. Toks papuošalas suteikia atitinkamą bendravimo toną.

Pavyzdys

Viena pagrindinių tėvų užduočių – perteikti vaikams šeimos vertybes. Jaunoji karta supras santuokos svarbą, jei visada ant pirštų turėsite žiedus. Įpėdiniai pamatys, kad, nepaisant kivirčų ir nesusipratimų, vertinate savo santuoką ir jos neatsisakote.

Žinoma, pasitaiko atvejų, kai žiedą reikia nusimauti nuo piršto. Tačiau nedėkite jo į dėžutę. Jei vestuvinis žiedas jums nebetinka savo dydžiu, visada galite jį padidinti arba sumažinti. Vestuvinis žiedas ant piršto yra laimingos santuokos simbolis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *