Kodėl sapnuojame košmarus ir kaip su tuo susitvarkyti?

Daugelis žmonių nesupranta, kodėl sapnuoja košmarus. Tai geras klausimas, į kurį gali atsakyti ir ezoterika, ir įprastas mokslas. Atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl karts nuo karto sapnuojame baisius sapnus.

Jei susapnavote košmarą, nebijokite. Jei bijote, kad sapnas išsipildys, pasinaudokite ekspertų patarimais, kad to išvengtumėte. Norėdami geriau suprasti savo košmarų prigimtį, perskaitykite tai, kas parašyta žemiau.

Mokslinis paaiškinimas

Daugelį metų miegą tyrinėję mokslininkai padarė išvadą, kad košmarus dažnai sapnuoja tie, kurie išgyvena sunkų gyvenimo laikotarpį. Tai atsitinka, kai žmogus serga depresija.  Taip pat labai dažnai blogi sapnai mus aplanko dėl netinkamų miego sąlygų. Pavyzdžiui, blogus sapnus galime sapnuoti tada, kai mums bloga, šalta arba, atvirkščiai, per karšta. Blogi sapnai gali būti tam tikrų vaistų šalutinis poveikis.

Bet kuriuo atveju, pasak mokslininkų, blogiems sapnams visada yra koks nors pagrįstas paaiškinimas. Labai svarbu, kokios būsenos žmogus eina miegoti.

Dar viena įdomi hipotezė nebuvo moksliškai įrodyta. Daugelis šios srities žinovų mano, kad dėl evoliucinių ypatybių žmogus sapnuoja baisius ir nerimą keliančius sapnus. Taigi, mūsų sąmonė tarsi rodo mums, kas gali gyvenime nutikti. Žmonės pradėjo sapnuoti tokius sapnus, kai buvo priversti kovoti su plėšrūnais dėl teritorijos. Sapnuose jie matė juos puolančius laukinius gyvūnus. Jų sąmonė stengėsi išmokyti juos kažko naujo ir paruošti tikrajai kovai.

Specialistai pataria nesijaudinti dėl blogų sapnų. Vienintelė priežastis, dėl kurios galite ir net reikia kreiptis į gydytoją, yra tada, kai košmarai yra tokie dažni, kad trukdo žmogui išsimiegoti ir net formuoja miego fobiją.

Ezoterikos srities ekspertų nuomonė

Remiantis ezoteriniais mokymais, sapnai retai kada mus aplanko atsitiktinai. Daugeliu atvejų jie ką nors mums praneša. Ne visi jie būtinai pranašiški, tačiau dauguma jų gali būti interpretuojami.

Blogi sapnai gali nepasakyti nieko svarbaus, bet būti vaiduoklių ar neigiamų subjektų buvimo jūsų namuose rezultatas. Pabandykite išvalyti namus, kad atsikratytumėte košmarų.

Dievas, likimas, Visata – jie žino, ko mes norime, todėl per sapnus aukštesnės jėgos gali susisiekti su mumis, kad pamėgintų nukreipti mus teisingu gyvenimo keliu. Tai lengviausias būdas susisiekti su asmeniu. Likimas gali valdyti mus per mūsų intuiciją ar slaptus ženklus, tačiau ne visada juos matome, o šeštasis pojūtis nėra visų žmonių gerai išvystytas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *