Kokia šeima bus tvirta?

Daugelis žmonių išties labai nori tvirtos šeimos, tačiau ne visada aišku ir suprantama, ką dėl to reikia padaryti. Kaip apskritai suprasti, kad šeima bus tvirta? Manau, viena išmintinga japonų patarlė turėtų padėti tai suvokti, kadangi ji kalba apie išties svarbius dalykus.

„Neužtenka būti vyru ir žmona, reikia tapti ir draugais bei meilužiais, kad vėliau neieškotum jų už šeimos ribų”.

Mus dažnai sugundo emocijos, jausmai. Tačiau stipriai šeimai to neužtenka. Iš japonų patarlės išplaukia, kad stipri šeima yra ta, kurioje du žmonės vienas kitam tinka ne tik kaip vyras ir žmona. Bet dar ir kaip draugai, o ir su intymiais reikaliukais, su seksualiniu artumu jiems viskas gerai.

Priešingu atveju visiškai natūralu, kad deficitą teks kompensuoti už poros ribų. Nėra nieko baisaus, jei vyras ar žmona bendrauja su draugais. Žymiai blogiau, kai kyla problemų artumo ir suderinamumo sferose. Tokia šeima negali tapti tvirta.

Paprasčiau tariant, šeima yra stipri tada, kai joje visiems visko pakanka, kai nieko nereikia ieškoti išorėje. Kai jums pakanka tik šalia esančio žmogaus šalia, o jam pakanka jūsų. Šioje sferoje verta padirbėti, ypač su draugyste.

Raskite ką nors bendro, užsiimkite kartu kokia nors veikla. Net jei tai būtų banalus krepšinio rungtynių žiūrėjimas per televizorių. Bet čia yra svarbus dalykas. Visa tai turi būti nuoširdu. Taip, kurį laiką galite apsimesti gerais draugais. Tačiau tikrą artumą labai sunku padirbti.

Todėl reikia ieškoti žmogaus, kuris atitiks šiuos reikalavimus. Ir visiškai beprasmiška mėginti perdirbti jums netinkamą žmogų, pritaikyti jį savo reikmėms. Tai dar niekada niekam nesuveikė.

Turite susirasti giminingą sielą. Taip atsitinka labai retai, sutinku, tačiau „susigiminiuoti” išties verta ir įmanoma. Tai – tvirtos šeimos garantija.

Ši išmintinga japonų patarlė išties gali padėti susimąstyti apie tai, koks žmogus gyvena su mumis ir ką aš norėčiau šalia savęs matyti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *