Kriterijai, pagal kuriuos moteris renkasi vyrą

Kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja apie asmeninę laimę, apie patogų ir gerą gyvenimą. Tam jai reikia ne tik pilnatvės įvairiose kryptyse, bet ir to, kad šalia jos būtų žmogus, kuris jai tiktų ir suteiktų teigiamų emocijų. Ne kiekvienas vyras tai sugeba pateisinti, o moteris tai greitai perpranta. Dėl šios priežasties ji labai atsargiai renkasi savo gyvenimo partnerį. Tokiu atveju ji vadovaujasi savo asmeniniais kriterijais, kurie gali būti labai skirtingi. Tačiau galima pabrėžti universalius, kiekvienai iš moterų aktualius aspektus.

Vaikystės patirtis

Savo vaikystėje mergaitės tėčius laiko vyriškumo pavyzdžiu. Jos prisimena, kaip tėtis su ja elgėsi, ir pasąmoningai tiki, kad taip ir turi būti gyvenime. Ji vadovaujasi savo susikurtu vaizdiniu ir ieško žmogaus, kuris jai primintų tėtį.

Idealaus vyro paveikslas

Moteris gali puikiai suprasti, kad idealaus vyro nėra, bet vis tiek mintyse įsivaizduoti tokį žmogų, kurį norėtų matyti šalia savęs. Ji ieškos savo svajonių vyro, stengsis sutikti žmogų, kuris atitiktų visas jos svajones.

Trūkstamų savybių turėtojas

Jauna moteris pati gali puikiai suprasti, kad ji turi trūkumų. Ji gali svajoti tapti tam tikrų savybių turėtoja, bet gali būti, kad jų taip ir neįstengs išsiugdyti. Tokiu atveju, ji gali ieškoti tokio vyro, kuris turėtų viską, ko, jos manymu, jai pačiai trūksta. Ji jį įsimylės, nes manys, kad jis kažkuo išskirtinis.

Kas nors, kas jai suteiktų tai, ko trūko vaikystėje

Vaikystėje mergina gali būti nemylima savo tėvų, ji gali negauti tinkamo dėmesio bei rūpesčio. Tuomet užaugusi ji ieškos tokio vyro, kuris norėtų suteikti jai tai, ko jai taip trūko. Tokį vyrą ji stengsis išlaikyti, jei tik pavyks tokį sutikti.

Įsimylėjimas į savijautą ar turtą

Moteris gali būti įsimylėjusi net ne patį vyrą, o jo padėtį, kurioje jis yra, kai moteris yra kartu su juo. Tokiu atveju, ji gali jaustis apsaugota bei laiminga. Ji to niekada neatsisakys, ji norės būti su tokiu žmogumi, kuris jai viską suteikia. Šie kriterijai merginai yra svarbūs ir ji jais vadovaujasi. Tokiu atveju, ji sugeba būti laiminga santykiuose su tokiu vyru.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *