Nedarykite šių klaidų valydami televizorių. Ekranas bus visiškai sunaikintas

Nešvarus televizorius ar kompiuterio ekranas neleidžia juo naudotis. Tačiau tik nedaugelis žino, kaip jį tinkamai valyti. Yra keletas priemonių, kurias verta naudoti. Sužinokite, kaip saugiai ir efektyviai nuvalyti ekranus.

Norėdami išvalyti televizorių ar kompiuterį, jums nereikia pirkti specializuotų skysčių ar putų . Yra daug pigesnių, bet ne mažiau veiksmingų namų gynimo priemonių , kuriomis galite pasirūpinti savo įranga. Mes jums pasakysime, kaip išvalyti ekraną, atsižvelgiant į jo nešvarumą.

Į ką atkreipti dėmesį valant ekraną?

Kartą per savaitę turėtumėte nuvalyti televizorių ir kompiuterį. Visada darykite tai, kai įranga išjungta. Atminkite, kad ekranas yra gana jautrus įbrėžimams. Turite būti labai atsargūs, kad jo nepažeistumėte. Prieš valydami šlapiai, nuvalykite visas dulkes antistatine arba mikropluošto šluoste. Taip atsikratysite dalelių, kurios valymo metu gali subraižyti paviršių. Nenaudokite popierinio rankšluosčio. Popierius yra šiek tiek abrazyvinė medžiaga, todėl ant jo gali likti mikropažeidimų. Nuvalę dulkes nuo ekrano, galite pereiti prie šlapio valymo. Niekada netepkite valymo priemonių tiesiai ant ekrano. Sudrėkinkite jomis skudurėlį ir nuvalykite juo įrangą. Stenkitės nespausti per daug, nes galite sugadinti įrenginį. Po šlapio valymo ekraną visada nupoliruokite sausa šluoste.

Kaip valyti televizoriaus ar kompiuterio ekraną?

Ekranams valyti yra specialių chemikalų, tačiau jums nereikia leisti pinigų. Yra keletas būdų, kaip rūpintis savo įranga namuose.

· Naudokite demineralizuotą vandenį. Puikiai tinka kasdieniams, lengviems nešvarumams pašalinti ir nepaliks dryžių.

· Norėdami pašalinti pirštų atspaudus, sumaišykite vandenį ir actą santykiu 1:1. Riebalų pėdsakai greitai išnyks, o ekranas gražiai spindės.

· Vandenį (geriausia demineralizuotą) sumaišykite su švelniu indų plovikliu. Tiesiog įlašinkite 1-2 lašus. Ši priemonė padės nuo ekrano pašalinti net didelius nešvarumus.

Ko nenaudoti televizoriui ir kompiuteriui valyti?

Pats laikas išsiaiškinti, kokių preparatų reikėtų vengti, kad nesugadintumėte kompiuterio ekrano. Visų pirma, nenaudokite langų valymo skysčio. Ši stipri priemonė gali pažeisti jūsų televizoriaus ar kompiuterio paviršių. Tas pats pasakytina apie produktus, kurių sudėtyje yra alkoholio arba amoniako. Jie gali rimtai ir visam laikui pažeisti ekraną. Taip pat nepamirškite, kad preparatų negalima tepti tiesiai ant prietaiso paviršiaus. Visada sudrėkinkite jais minkštą šluostę ir nuvalykite ja ekraną.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *