Neištikimybė. Kas su mumis negerai?

Neištikimybė yra skausmingiausias ir destruktyviausias smūgis santykiams. Deja, mūsų laikais išdavystė pavirto kone norma – dabar žmonės didžiuojasi ištikimybe, tarsi tai būtų koks žygdarbis.

Neištikimybė gali pakenkti jūsų partnerio psichinei sveikatai. Neištikimybė menkina savigarbą, įteigdama žmogui, kad jo meilės ir buvimo nepakako apgaudinėjančiam partneriui patenkinti ir išlaikyti greta savęs. Neištikimybė griauna visas laimės ir meilės sampratas, išmuša iš vėžių, kelia pyktį ir verčia gailėtis praeities.

Nors žmonės skirtingai reaguoja į šį smūgį, pateikiame 5 tipiškas neištikimybės pasekmes:

Žema savivertė. Išdavystės auka patiria triuškinantį smūgį savigarbai. Lygiai taip pat, kaip vaikai jaučiasi kalti dėl tėvų skyrybų, daugelis išdavystės aukų pradeda priekaištauti būtent sau. Tačiau sprendimas leistis į neištikimybę visada tenka išdavusiojo sąžinei, net jei santykiuose buvo kokių nors problemų. Šį sprendimą priėmėte ne jūs. Neištikimybė daugiau kalba apie jūsų partnerio trūkumus, nei apie jūsų.

Panika ir nerimas. Kaip natūrali žmogaus reakcija į grėsmės jausmą, nerimas dažnai pasireiškia stresinių situacijų, turinčių stiprią neigiamą įtaką mūsų gyvenimui (pavyzdžiui, neištikimybės), atvejais. Nerimas atsiliepia psichinei būklei, kadangi sukelia baimę, paniką ir susijaudinimą, kuris trukdo kasdieniam gyvenimui ir kurį labai sunku kontroliuoti.

Pasitikėjimo išdavusiu partneriu ir būsimais partneriais praradimas. Išdavystės auka neranda jėgų pasitikėti kitais, nes ima abejoti savo gebėjimu suprasti ir vertinti žmones. Net jei santykiai pasibaigs ir prasidės nauji, išdavystė nuolat primins apie save. Pasitikėjimo problemos turi būti būtinai išspręstos, net jei teks pasitelkti specialistų pagalbą. Laikui bėgant jūs ir jūsų būsimas partneris būsite dėkingi už tai, kad susitvarkėte su šios traumos pasekmėmis.

Mitybos sutrikimai. Nepriklausomai nuo lyties, svorio ir amžiaus, mitybos sutrikimai gali išsivystyti kiekvienam: slapti užkandžiai, mitybos apribojimai, savivertės susiejimas su kūno svoriu… Tyrimai rodo, kad šie sutrikimai dažnai būna psichologinių traumų (pavyzdžiui, neištikimybės) pasekmė, kai žmogus su smukusia saviverte pradeda negailestingai save kritikuoti.

Stipri negatyvi įtaka visoms gyvenimo sritims. Neištikimybė gali sukelti domino efektą visose gyvenimo srityse. Pradėsite kitaip suvokti draugus, darbą, gyvenimiškus sprendimus.

Neskubėkite kardinaliai keisti gyvenimo – palaukite, kol atslūgs dėl neištikimybės kilęs emocinis chaosas.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *