Netikėta tualeto šepečio savybė, apie kurią mažai kas žino

Klozeto šepetys yra būtiniausias vonios kambario įtaisas, tačiau ne visi nori jį valyti. Todėl jis slepiamas giliai už klozeto, kad savo kvapu ir išvaizda negąsdintų svečių. Sužinokite, kaip greitai ir veiksmingai išvalyti klozeto šepetį.

Daugeliui žmonių klozeto šepečio valymas rankomis kelia šiurpą. Tačiau jo higiena yra svarbi, jei norite išvengti sveikatai pavojingų bakterijų ir mikrobų dauginimosi. Tereikia paimti keletą virtuvėje esančių priemonių, kad išvalytumėte šepetį jo neliesdami.

Kaip išvalyti klozeto šepetį?

Valymo mišiniui paruošti reikės 1/2 puodelio acto, 1 valgomojo šaukšto valgomosios sodos ir kelių lašų vandenilio peroksido. Tiesiog sumaišykite ingredientus ir užpilkite preparatą ant šepečio, tada palikite jį kelioms minutėms. Galiausiai reikia jį nuplauti karštu vandeniu ir palikti išdžiūti. Bet kokie ant jo buvę nešvarumai turėtų ištirpti.

Jei šis metodas nedavė norimo rezultato, į klozeto dubenį įpilkite du nedidelius pakelius valgomosios sodos ir į jį pamerkite klozeto šepetį. Praėjus maždaug 6-8 valandoms, tiesiog nuplaukite sodą.

Trečiasis būdas – valgomosios sodos ir acto derinys. Tiesiog įpilkite acto į klozeto šepečio talpyklą, į jį įberkite valgomosios sodos ir galiausiai į tirpalą panardinkite šepetį. Po 15 minučių šepetį nuplaukite ir išpilkite likusį skystį. Taip tualeto šepetys bus tinkamai nuplautas ir dezinfekuotas.

Tualeto šepetėlio funkcija, apie kurią nežinojote

Populiariausi šepečiai yra su tiesia rankena, todėl, kad šepetys ir klozetas būtų švarūs, tereikia atsukti rankeną. Kai rankena nuimta, į šepečio galą įpilkite valymo skysčio arba klozeto valiklio. Arba jį galite pakeisti naminiu acto ir valgomosios sodos pagrindu pagamintu valikliu. Galiausiai tiesiog užsukite rankeną ir naudokite šepetį kaip esate įpratę. Šio paprasto triuko poveikis bus stebinantis ir tikrai ilgam išlaikys šepetį nepriekaištingai švarų.

Kaip panaikinti klozeto šepečio kvapą?

Tiesiog į jo talpyklą įlašinkite kelis lašus pasirinkto eterinio aliejaus, pavyzdžiui, mėtų, eukaliptų ar citrinų.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *