Norite išmokti flirtuoti su vyrais? Jums padės šie 6 patarimai

Dažnai galime išgirsti sakant, kad mergina, norinti patraukti potencialaus partnerio dėmesį, turi būti gundytoja.

Tai – ne iš piršto laužta tiesa: vyrams patinka moterys, kurios yra paslaptingos, ir moka flirtuoti.

Vis dėlto, tikrai ne visos moterys gali pasigirti puikiais flirtavimo įgūdžiais, todėl joms gali būti sunku užmegzti santykius su priešingos lyties atstovais.

Kiekviena moteris gali išmokti flirtuoti, todėl pasidalinsime keliais naudingais patarimais, kurie padės įgyti flirtavimo įgūdžių.

Atsikratykite stereotipų

Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad gundytoja turi segėti sijonus, dėvėti dailias sukneles, avėti aukštakulnius batus. Vis dėlto, klaidinga manyti, kad vyrams patinka tik tokios moterys, kurios stengiasi vizualiai pabrėžti savo moteriškumą.

Vyrams taip pat patinka tos moterys, kurios renkasi sportinį ar dalykinį stilių. Kai kurie vyrai išvaizdai apskritai neteikia didelės reikšmės. Jei moteris nori patraukti vyro dėmesį, jai paprasčiausiai reikia labiau pasitikėti savimi. Jei moteris yra apsirengusi patogiai, ji gali kur kas labiau  tikėti savo jėgomis.

Mylėkite savo išskirtinumą

Jei jus gamta apdovanojo nuostabiomis kūno formomis, turėtumėte tuo didžiuotis, o ne nuolatos bandyti numesti papildomų kilogramų. Moterys dažnai tą daro tik tam, kad patiktų priešingos lyties atstovams, tačiau jūs tikrai neprivalote bandyti kažkam įtikti.

Žinoma, jei savo kūne nesijaučiate patogiai, turėtumėte pasistengti, kad situacija pasikeistų.

Atraskite tinkamiausią flirtavimo būdą

Jums tikrai nebūtina naudoti populiariausių gundymo būdų. Turėtumėte pasirinkti tokį flirtavimo būdą, kuris jums būtų priimtinas.

Galite pasakoti įdomias istorijas apie savo darbą, kalbėti apie savo pomėgius. Visi šie dalykai tikrai gali sudominti vyrą.

Pasirinkite „auką“

„Auka“ – bet kuris priešingos lyties atstovas. Būtina ant jo išbandyti pasirinktus flirto būdus, ir išsiaiškinti, kuris jų yra efektyviausias.

Tai padės įgyti pasitikėjimo savimi.

Flirtavimo būdą rinkitės pagal situaciją

Tai, kas visiškai priimtina naktiniame klube, nebūtinai tiks ir darbo aplinkoje.

Jei skirtingose situacijose rinksitės skirtingus flirtavimo būdus, tai padidins šansus patraukti dominančių vyrų dėmesį.

Nesijaudinkite dėl atstūmimo

Nepamirškite, kad flirtas turėtų būti smagus. Flirtuodama jūs neieškote jaunikio ar savo būsimų vaikų tėvo, todėl tikrai neverta nerimauti, jei jūsų flirtas nesulaukia atsako.

Šie patarimai gali suteikti jums daugiau pasitikėjimo savimi. Flirtas gali padėti praskaidrinti jūsų gyvenimą ir nuslopinti vienišumo jausmą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *