Pavydžios ir liežuvautojos – kokių draugių turėtumėte vengti?

Draugės – tai žmonės, kurių būtinai reikia kiekvienai moteriai. Su jomis galima dalintis savo džiaugsmais ir vargais bei linksmai praleisti laisvalaikį. Atrodytų, kad toks bendravimas tikrai negali pakenkti, juk draugai mums neretai atneša palengvėjimą, emocinį išlaisvinimą, malonius įspūdžius.

Ir tikrai dažniausiai taip ir yra, tačiau pasitaiko atvejų, kai bendravimas su draugais gali pakenkti. Taip gali atsitikti tada, kai merginų draugės patenka į keletą kategorijų, kurias aptarsime šiame straipsnyje.

Vakarėlių siela

Tokia draugė tikrai mokės pradžiuginti. Ji žinos visas geriausias vakarėlių vietas ir kada kokie renginiai vyksta. Taigi, nuobodu tikrai nebus.

Tačiau, jei vienintelė priežastis, dėl kurios susitinkate su šia drauge yra vakarėliai, tuomet reikėtų susimąstyti. Dažniausiai tokiose vietose nėra progos nuoširdžiai pasikalbėti, o ir ilgainiui suprasite, kad laisvalaikio praleidimas vien vakarėliuose nėra geriausias laiko praleidimo būdas.

Liežuvautoja

Šios draugės žino viską apie visus. Jos negaili negailestingų žodžių apie savo pažįstamus, aptaria kiekvieno draugo išvaizdą ir elgesį, ir atskleidžia kitų pačias slapčiausias paslaptis ar planus.

Tokia draugė gali pasirodyti atvira ir nuoširdi, tačiau prarasti budrumo nereikėtų, mat kitiems ji gali išpasakoti paslaptis ir apie jus.

Pavydi

Atpažinti draugę, kuri patenka į šią kategoriją, yra sudėtingiau nei atrodo. Pavydo ženklus galima pastebėti tais atvejais, kai pasakojate draugei apie savo sėkmę ir džiaugsmus.

Tokia draugė dėl jūsų niekada nebus laiminga ir visuomet mintyse linkės jums žalos. Blogiausia tai, kad nustoti bendrauti su pavydžiais žmonėmis yra beveik neįmanoma.

Daug skundžiasi

Skundai iš draugės, kuri patenka į šią kategoriją, skambės nuolat. Atrodys, kad jos gyvenime nėra nieko gero, viskas, kas jai nutinka, yra neigiama, ir jai nesiseka tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Nuo tokių draugių reikėtų atsitraukti, nes dėl jų negatyvios nuotaikos irzlios tapsite ir jūs, o visų skundų išklausymas tik užims daug brangaus laiko ir jėgų.

Karalienė

Šiai kategorijai priklauso arogantiškos draugės, kurios save visuomet laiko geresnėmis už kitus. Jos žavisi savimi ir nuolat reikalauja komplimentų.

Jūs, turėdamos tokią draugę, būsite priversto taip pat ja žavėtis ir pamiršti apie save.

Taigi, šiame straipsnyje yra pateikiami penki draugių tipai, kurių reikėtų vengti. Tai padės jums išlaikyti gerą nuotaiką, pasitikėjimą savimi ir tikėjimą, kad nuoširdūs santykiai iš tiesų egzistuoja.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *